Zona Jug – rezultati 13. kola i tabela

Odigrane su utakmice 13. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – 13. kolo:

Vranjska Banja – Gracko odloženo
Alakince – Svetlost 5:3
Žitorađa – Nebeski Anđeli 2:1
Sloga (Leskovac) – Jedinstvo (Grdelica) 2:2
OFK Kosanica – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 2:1
Pusta Reka – Jablanica 1:1
Budućnost (Orašje) – Čekmin 2:0
Jedinstvo (Bošnjace) – Dobrič 3:1

Tabela Zone Jug posle 13. kola:

UtPBXPRGDGPGRBod
1Sloga (Leskovac)13931288+2030
2Alakince137422213+925
3Jablanica136522917+1223
4Žitorađa137242314+923
5Nebeski Andjeli136521912+723
6Budućnost (Orašje)136432214+822
7Pusta Reka136252019+120
8OFK Kosanica135352319+418
9Jedinstvo (G.Stopanje)135262627-117
10Svetlost134451919016
11Jedinstvo (Grdelica)135172535-1016
12Vranjska Banja123632117+415
13Jedinstvo (Bošnjace) (-1)134451621-515
14Čekmin134092037-1712
15Dobrič1312101538-235
16Gracko120391230-183

Povezano

Rukometaši Dubočice pregazili Rudar

Rukometaši Dubočice ubedljivo su večeras u Leskovcu pobedili Rudar iz Kostolca u utakmici 5. kola Arkus lige. Arkus liga – 5. kolo RK DUBOČICA 54- RK RUDAR (Kostolac) 32:18 (15:9) Dvorana SC Dubočica, gledalaca: 500, sudije: Luka Petrović i Jovan Cvetković (Niš), sedmerci, Dubočica 54 -9(6), Rudar 7(5). RK DUBOČICA 54: Cvetković 1,Milićević 7, Radulović […]

Sjajno finale baraža za prvaka JOL pred tri hiljade gledalaca

Progres(Ladovica)-Plantaža(D.Stopanje) 4:3(2:2). Stadion „Rosulja” u Vlasotincu, gledalaca: 3.000.Strelci: N. Đokić u 5, I. Stojanović u 40. i 63. minutu, Milenković u 75. minutu za Progres, a N. Stojanović u 23, V. Kostić (autogol) u 42. minutu i S. Kostić u 82. minutu za Plantažu. Žuti kartoni: trener Blagojević, I. Stojanović i Mitkov (Progres), V. Trajković, […]