Zona Jug – rezultati 13. kola i tabela

Odigrane su utakmice 13. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – 13. kolo:

Vranjska Banja – Gracko odloženo
Alakince – Svetlost 5:3
Žitorađa – Nebeski Anđeli 2:1
Sloga (Leskovac) – Jedinstvo (Grdelica) 2:2
OFK Kosanica – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 2:1
Pusta Reka – Jablanica 1:1
Budućnost (Orašje) – Čekmin 2:0
Jedinstvo (Bošnjace) – Dobrič 3:1

Tabela Zone Jug posle 13. kola:

UtPBXPRGDGPGRBod
1Sloga (Leskovac)13931288+2030
2Alakince137422213+925
3Jablanica136522917+1223
4Žitorađa137242314+923
5Nebeski Andjeli136521912+723
6Budućnost (Orašje)136432214+822
7Pusta Reka136252019+120
8OFK Kosanica135352319+418
9Jedinstvo (G.Stopanje)135262627-117
10Svetlost134451919016
11Jedinstvo (Grdelica)135172535-1016
12Vranjska Banja123632117+415
13Jedinstvo (Bošnjace) (-1)134451621-515
14Čekmin134092037-1712
15Dobrič1312101538-235
16Gracko120391230-183

Povezano

Leskovčani 6 utakmica bez poraza, četvrti uzastopni remi Dubočice za mesto u zoni ispadanja

Fudbaleri Dubočice nastavili su seriju od sada već 6 utakmica bez poraza, ali su četvrtim uzastopnim remijem ponovo ušli u zonu ispadanja. Mozzart Bet Prva liga Srbije – 13. kolo GFK DUBOČICA – MAČVA 1:1 Strelci: 1:0 Živković u 10., 1:1Abdullahi u 40. minutu – Leskovac, Gradski stadion, gledalaca: 1.000, sudija: Nikola Katić (Beograd), žuti […]

Rukometaši Dubočice vodili na poluvremenu u Novom Sadu, Vojvodina do pobede u završnici

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su večeras na gostovanju u Novom Sadu u duelu sa Vojvodinom rezultatom 29:25 (10:13). Vojvodina i Dubočica su svoj meč 11. kola Arkus lige odigrali ranije, na molbu Novosadađana koje očekuju obaveze u evropskim takmičenjima. Leskovčani su na kraju stali na korak od iznenađenja, iako su na odmor otišli sa 3 […]