Zona Jug – rezultati 16. kola i tabela

Danas su odigrane 3 utakmice Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 16. kola

Jedinstvo (Grdelica) – Čekmin 3:0
Žitorađa – Svetlost 2:1
Alakince – Vranjska Banja 2:0

Rezultati utakmica odigranih u subotu:

Sloga (Leskovac) – Jablanica 2:1
Gracko -Nebeski anđeli 0:1
Budućnost (Orašje) -Dobrič 4:0
Pusta reka – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 4:0

U sredu se sastaju Jedinstvo (Bošnjace) – Kosanica.

1Sloga (Leskovac)161231359+2639
2Alakince1610423014+1634
3Jablanica167633321+1227
4Žitorađa168352718+927
5Nebeski Andjeli167632115+627
6Pusta Reka168263022+826
7Budućnost (Orašje)167452819+925
8Vranjska Banja166642922+724
9Svetlost166462622+422
10OFK Kosanica156362924+521
11Jedinstvo (G. Stopanje)166283035-520
12Jedinstvo (Grdelica)166283040-1020
13Čekmin1650112244-2215
14Jedinstvo (Bošnjace) (-2)153481630-1411
15Dobrič1622121849-318
16Gracko1613121838-206

Povezano

POPOVČANI I PARAĆINCI NA VRHU: Srpska liga Istok – rezultati 6. kola i tabela

Dosta zanimljivih rezultata u 6. kolu srpskoligaškog „Istoka“: u dva derbija odigrana danas Budućnost je u Popovcu pobedila leskovačku Dubočicu, dok je paraćinskoj Jedinstvo u Pirotu deklasiralo domaći Radnički. Srpska liga Istok – rezultati 6. kola: Radnički (Svilajnac) – Rembas 3:2Radnički (Pirot) – Jedinstvo (Paraćin) 1:5Hajduk Veljko – Timočanin 1:1Budućnost (Popovac) – Dubočica 2:1Trayal – […]

Jablanička okružna liga – rezultati 14. kola u obe grupe

Odigrane su utakmice 14. kola u obe grupe Jablaničke okružne lige. Jablanička okružna liga, grupa Istok – rezultati 14. kola: Jedinstvo (Šišava) – Umac 3:2Bratstvo – Bobište 3:2Vučje – Progres 8:0Gradac – Donja Lomnica 0:5Zloćudovo – Polet 1:0Kumarevo 65 – OFK Brza 5:2 1 Kumarevo 65 14 12 1 1 48 11 +37 37 2 […]