Zona Jug – rezultati 16. kola i tabela

Danas su odigrane 3 utakmice Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 16. kola

Jedinstvo (Grdelica) – Čekmin 3:0
Žitorađa – Svetlost 2:1
Alakince – Vranjska Banja 2:0

Rezultati utakmica odigranih u subotu:

Sloga (Leskovac) – Jablanica 2:1
Gracko -Nebeski anđeli 0:1
Budućnost (Orašje) -Dobrič 4:0
Pusta reka – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 4:0

U sredu se sastaju Jedinstvo (Bošnjace) – Kosanica.

1Sloga (Leskovac)161231359+2639
2Alakince1610423014+1634
3Jablanica167633321+1227
4Žitorađa168352718+927
5Nebeski Andjeli167632115+627
6Pusta Reka168263022+826
7Budućnost (Orašje)167452819+925
8Vranjska Banja166642922+724
9Svetlost166462622+422
10OFK Kosanica156362924+521
11Jedinstvo (G. Stopanje)166283035-520
12Jedinstvo (Grdelica)166283040-1020
13Čekmin1650112244-2215
14Jedinstvo (Bošnjace) (-2)153481630-1411
15Dobrič1622121849-318
16Gracko1613121838-206

Povezano

Jablanička okružna liga – rezultati 3. i 4. kola

U sredu su odigrane utakmice 3., a ovog vikenda i utakmice 4. kola Jablaničke okružne lige. Rezultati 3. kola Jablaničke okružne lige – utakmice odigrane u sredu: Zloćudovo – Budućnost (Orašje) 0:3Donja Lomnica – OFK Morava (Leskovac) 3:0Gradac – Vučje 3:2Polet – Lemind 1953 1:2Sloga (Lipovica) – Moravac (Pečenjevce) 1:1Progres – Železničar 5:1BSK – Mladost […]