Zona Jug – rezultati 21. kola i tabela

Odigrane su 2 utakmice 21. kola Zone Jug, dok duel Jedinstva iz Bošnjaca i Žitorađe nije odigran zbog istupanja Bošnjačana iz takmičenja zbog finansijskih problema.

Svi rezultati Jedinstva su obrisani, a njihovi rivali su slobodni do kraja sezone.

Zona Jug – rezultati 21. kola

OFK Kosanica – Sloga (Leskovac) 0:0
Pusta Reka – Gracko 3:0
Jedinstvo (Bošnjace) – Žitorađa NE IGRA SE

U nedelju se sastaju:

Alakince – Budućnost (Orašje)
Vranjska Banja – Jedinstvo (Grdelica)
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Nebeski Anđeli
Dobrič – Čekmin
Svetlost – Jablanica

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 21. kola:

1Sloga (Leskovac)2014514813+3547
2Alakince1812423615+2140
3Pusta Reka1910273427+732
4Jablanica198743725+1231
5Budućnost (Orašje)188463021+928
6Svetlost198473227+528
7Nebeski Andjeli197752521+428
8Žitorađa198382724+327
9Jedinstvo (G. Stopanje)198293240-826
10Vranjska Banja196672926+324
11Čekmin1980112946-1724
12OFK Kosanica196583532+323
13Jedinstvo (Grdelica)1972103144-1323
14Dobrič1932142257-3511
15Gracko1913151746-296
16Jedinstvo (Bošnjace) 00000000

Povezano

Jablanička okružna liga – rezultati 17. kola i tabela

Odigrane su utakmice 17. kola u obe grupe Jablaničke okružne lige FSJO. Jablanička okružna liga, grupa Istok – rezultati 17. kola: Jedinstvo (Šišava) – Vučje 1:2Bratstvo – Kumarevo 65 1:2Bobište – Zloćudovo 7:1Umac – Gradac 0:0OFK Brza – Progres 2:3 Polet – Donja Lomnica 1:0 1 Kumarevo 65 17 13 1 3 51 20 +31 […]

Sve zone FSRIS od sledeće godine sa po 12 klubova! Evo kako će se formirati Zone Centar, Jug, Istok i Zapad za sezonu 2024/2025.

Izvršni odbor Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije usvojio je Propozicije takmičenje za zonske lige za sezonu 2023/2024. Najveća promena je ona koja se odnosi na kraj sezone koja počinje u avgustu i koja donosi velike promene u sastavu liga. Po zarvšetku sezone 2023/2024. takmičenje u zonskom stepenu takmičenja nastavlja se u četiti zone, kao i […]