Zona Jug – rezultati 21. kola i tabela

Odigrane su 2 utakmice 21. kola Zone Jug, dok duel Jedinstva iz Bošnjaca i Žitorađe nije odigran zbog istupanja Bošnjačana iz takmičenja zbog finansijskih problema.

Svi rezultati Jedinstva su obrisani, a njihovi rivali su slobodni do kraja sezone.

Zona Jug – rezultati 21. kola

OFK Kosanica – Sloga (Leskovac) 0:0
Pusta Reka – Gracko 3:0
Jedinstvo (Bošnjace) – Žitorađa NE IGRA SE

U nedelju se sastaju:

Alakince – Budućnost (Orašje)
Vranjska Banja – Jedinstvo (Grdelica)
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Nebeski Anđeli
Dobrič – Čekmin
Svetlost – Jablanica

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 21. kola:

1Sloga (Leskovac)2014514813+3547
2Alakince1812423615+2140
3Pusta Reka1910273427+732
4Jablanica198743725+1231
5Budućnost (Orašje)188463021+928
6Svetlost198473227+528
7Nebeski Andjeli197752521+428
8Žitorađa198382724+327
9Jedinstvo (G. Stopanje)198293240-826
10Vranjska Banja196672926+324
11Čekmin1980112946-1724
12OFK Kosanica196583532+323
13Jedinstvo (Grdelica)1972103144-1323
14Dobrič1932142257-3511
15Gracko1913151746-296
16Jedinstvo (Bošnjace) 00000000

Povezano

DUBOČICA U 1/8 FINALA KUPA SRBIJE: Leskovčani u Subotici eliminisali superligaša Spartaka

Fudbaleri leskovačke Dubočice napravili su najveće iznenađenje 1/6 finala Kupa Fudbalskog saveza Srbije pobedom nad superligašem Spartakom u Subotici boljim izvođenjem penala. Kup Srbije – 1/16 finala: SPARTAK – GFK DUBOČICA 1:1 (1:1), penalima 4:5 Strelci: 0:1 Lazar Mitrović u 19., 1:1 Milan Marčić u 40. minutu – Subotica, gledalaca: 350, sudija: Ljubiša Borisavljević (Ivanjica), […]

„VUKOVI“ ZAUSTAVLJENI U NOVOM SADU: Vojvodina – Dubočica 29:16

Rukometaši Dubočice poraženi su večeras na gostovanju u Novom Sadu u duelu sa Vojvodinom rezultatom 29:16 (15:7). Ovom pobedom Vojvodina je preuzela lidersku poziciju u „A“ grupi Arkus lige sa 7 bodova, dok se Dubočica 54 sada nalazi na 2. mestu na tabeli. Leskovčani su dobro otvorili meč i uspešno parirali učesniku SEHA lige do […]