Zona Jug – rezultati 21. kola i tabela

Odigrane su 2 utakmice 21. kola Zone Jug, dok duel Jedinstva iz Bošnjaca i Žitorađe nije odigran zbog istupanja Bošnjačana iz takmičenja zbog finansijskih problema.

Svi rezultati Jedinstva su obrisani, a njihovi rivali su slobodni do kraja sezone.

Zona Jug – rezultati 21. kola

OFK Kosanica – Sloga (Leskovac) 0:0
Pusta Reka – Gracko 3:0
Jedinstvo (Bošnjace) – Žitorađa NE IGRA SE

U nedelju se sastaju:

Alakince – Budućnost (Orašje)
Vranjska Banja – Jedinstvo (Grdelica)
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Nebeski Anđeli
Dobrič – Čekmin
Svetlost – Jablanica

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 21. kola:

1Sloga (Leskovac)2014514813+3547
2Alakince1812423615+2140
3Pusta Reka1910273427+732
4Jablanica198743725+1231
5Budućnost (Orašje)188463021+928
6Svetlost198473227+528
7Nebeski Andjeli197752521+428
8Žitorađa198382724+327
9Jedinstvo (G. Stopanje)198293240-826
10Vranjska Banja196672926+324
11Čekmin1980112946-1724
12OFK Kosanica196583532+323
13Jedinstvo (Grdelica)1972103144-1323
14Dobrič1932142257-3511
15Gracko1913151746-296
16Jedinstvo (Bošnjace) 00000000

Povezano

Srpska liga Istok – rezultati 23. kola i tabela

Odigrane su sve utakmice 23. kola Srpske lige Istok. Srpska liga Istok – rezultati 23. kola: Vlasina – Budućnost (Popovac) 3:0OFK Brzi Brod – Dunav 3:0Radnićki (Pirot) – OFK Sinđelić 1:2Jedinstvo 1936 – GFK Jagodina 2:2Jedinstvo (Paraćin) – Timok 2:1Trstenik PPT – Finamo Jug 2:2Đerdap – Radnički (Svilajnac) 2:1Morava 1918 – SFS Borac 3:1 Tabela […]

Preminuo legendarni reprezentativni golman Dragan Pantelić – Panta

Danas je Nišu u 70. godini životnu utakmicu izgubio legenda jugoslovenskog i srpskog fudbala, bivši predsednik FSRIS, Dragan Pantelić – Panta. Igračku karijeru su mu obeležili nastupi za niški Radnički (preko 400 utakmica), a nastupao je još i za Grafičar, Timok i francuski Bordo. Za reprezentaciju Jugoslavije branio je na 19 utakmica i postigao 2 […]