Srpska liga Istok – rezultati 29. kola i tabela

Fudbaleri Vlasine savladali su Mladost u Medoševcu i još jednom potvrdili da je kriza igara, a sada i rezultata prošlost.

Srpska liga Istok – rezultazi 29. kola

Mladost (Medoševac) – Vlasina 1:3
Kablovi – Radan 1:7
Radnički (Svilajnac) – OFK Topličanin 2:1
SFS Borac – Budućnost (Popovac) 2:2
Jedinstvo (Paraćin) – Timočanin 3:1
Trstenik PPT – Rembas 3:2
Pčinja – Župa 4:1
Timok 1919 – Moravac Orion 3:0
Dunav – Car Konstantin 2:1
OFK Sinđelić – SFK Morava (V. Han) 2:1

Tabela Srpske lige Istok posle 29. kola:

1Timok 19192923246419+4571
2Radnički (Svilajnac)2920365222+3063
3Budućnost (Popovac)2718727020+5061
4Vlasina2917574726+2156
5OFK Sinđelić2915685726+3151
6Pčinja2914695644+1248
7Jedinstvo (Paraćin)29136104431+1345
8SFS Borac29135115439+1544
9Timočanin2911994428+1642
10Trstenik PPT2911994833+1542
11Car Konstantin29133136047+1342
12Rembas28125114639+741
13Dunav29117114037+340
14Radan28107114632+1437
15Mladost (Medoševac)2996143548-1333
16OFK Topličanin2976163163-3227
17Župa2974183561-2625
18SFK Morava (V. Han)2966173259-2724
19Kablovi29432226115-8915
20Moravac Orion29112723121-984

 

Povezano

Jablanička okružna liga – kompletni rezultati 26. kola i tabela

U subotu i nedelju na programu su bile utakmice 26. kola Jablaničke okružne lige. Jablanička okružna liga – rezultati 26. kola Gradac – Sloga (Lipovica) 2:1Donja Lomnica – Progres 2:0Vučje – Milanovo 1:1Lemind 1953 – Jedinstvo (Grdelica) 4:2Moravac (Pečenjevce) – Bobište 0:1Železničar (Brestovac) – Mladost (Batulovce) 1:0Budućnost (Orašje) – Polet 3:2Zloćudovo – BSK 4:2OFK Morava […]

Zona Jug – rezultati 19. kola i tabela

Odigrane su utakmice 19. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Zona Jug – rezultati 19.kola: Alakince – Gracko 1:0Vranjska Banja – Žitorađa 2:0Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Sloga (Leskovac) 1:6Dobrič – Jedinstvo (Grdelica) 4:0Svetlost – Nebeski Anđeli 3:1Jablanica – Čekmin 2:1OFK Kosanica – Budućnost (Orašje) 2:2Jedinstvo (Bošnjace) – Pusta Reka 0:3 (službeni rezultat, utakmica […]