Jablanička okružna liga – rezultati 17. kola i tabela

Odigrane su utakmice 17. kola u obe grupe Jablaničke okružne lige FSJO.

Jablanička okružna liga, grupa Istok – rezultati 17. kola:

Jedinstvo (Šišava) – Vučje 1:2
Bratstvo – Kumarevo 65 1:2
Bobište – Zloćudovo 7:1
Umac – Gradac 0:0
OFK Brza – Progres 2:3
Polet – Donja Lomnica 1:0

1Kumarevo 651713135120+3140
2Vučje1712234922+2738
3Donja Lomnica1710163717+2031
4Polet179262927+229
5Bobište179085035+1527
6Progres178183338-525
7Zloćudovo177462431-725
8Umac176473036-622
9Bratstvo175392837-918
10OFK Brza1751111941-2216
11Jedinstvo (Šišava)1743102433-915
12Gradac1722132158-378

Jablanička okružna liga, grupa Zapad – rezultati 17. kola:

OFK Morava – BSK 4:2
Real – Šumadija 5:4
Plantaža – Milanovo 3:0
Moravac (P) – Sloboda 2:1
Sloga (Lipovica) – Železničar 2:0
Mladost 1959 – Mladi Borac 1:1

1Plantaža1712415023+2740
2Mladi borac179263632+429
3Mladost 1959179173225+728
4Sloga (Lipovica)178363830+827
5BSK177374538+724
6Železničar177373533+224
7Milanovo177192935-622
8OFK Morava (-1)177192939-1021
9Real (-2)176382634-819
10Sloboda174672735-818
11Moravac (Pečenjevce)175392536-1118
12Šumadija1752103143-1217

Povezano

Rezultati 3 utakmice 14. kola Srpske lige Istok – nedelja prepodne

U nedeljnom prepodnevnom terminu danas su odigrane 3 utakmice 14. kola Srpske lige Istok. Rezultati – nedelja prepodne: Radnički (Svilajnac) – OFK Sinđelić 2:2Car Konstantin – Kablovi 4:3SFS Borac – Dunav 3:1 U subotu su odigrane 3 utakmice: Moravac Orion – Jedinstvo (Paraćin) 0:2SF Morava (V. Han) – Trstenik PPT 1:2OFK Topličanin – Pčinja 1:1 […]

Jablanička okružna liga – rezultati 8. kola i tabela

Odigrane su utakmice 8. kola Jablaničke okružne lige. Jablanička okružna liga – rezultati 8. kola: Budućnost – Mladost (Batulovce) 8:0Železničar – Bobište 1:3Moravac (Pečenjevce) – Jedinstvo (Grdelica) 0:2Lemind 1953 – Milanovo 8:0Vučje – Čekmin 0:1OFK Morava – BSK 3:4Zloćudovo – Progres 4:2Donja Lomnica – Sloga (Lipovica) 5:1Gradac – Polet 2:3 Tabela Jablaničke okružne lige posle […]