VLASOTINČANI SLAVILI U LEBANU: Srpska liga Istok – rezultati 33. kola i tabela

Juče i danas odigrane su sve utakmice 33. kola Srpske lige Istok.

Posle remija u Zaječaru Timok je zadržao velikih 7 bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranu Budućnost, a i pored izuzetno teškog favorita u poslednjih 5 kola u završnicu sezone ulazi kao već „viđeni“ učesnik baraža za plasman u prvu ligu Srbije.

Srpska liga Istok – rezultati 33. kola:

Radan – Vlasina 0:1
Timočanin – Rembas 2:1
Mladost – Župa 2:0
Kablovi – Car Konstantin 0:9
Timok 1919 – Budućnost (Popovac) 1:1
Jedinstvo (Paraćin) – Moravac Orion 13:0
Trstenik PPT – SFK Morava (V. Han) 1:1
Pčinja – OFK Topličanin 2:0
Dunav – SFS Borac 2:1
OFK Sinđelić – Radnički (Svilajnac) 0:3

Tabela Srpske lige Istok posle 33. kola:

1Timok 19193325447121+5079
2Budućnost (Popovac)3321937623+5372
3Radnički (Svilajnac)3321575624+3268
4Vlasina3318694933+1660
5Pčinja33176106747+2057
6Jedinstvo (Paraćin)33167106232+3055
7OFK Sinđelić33167105932+2755
8Timočanin33141095631+2552
9SFS Borac33156126243+1951
10Trstenik PPT33131196438+2650
11Rembas33155135947+1250
12Car Konstantin33154147353+2049
13Dunav33147124741+649
14Radan33118144938+1141
15Mladost (Medoševac)33106173959-2036
16Župa3385204467-2329
17OFK Topličanin (-1)3377193169-3827
18SFK Morava (V. Han)3367203669-3325
19Kablovi33432628140-11215
20Moravac Orion33213026147-1217

Povezano

Derbi bez pobednika, sudija Vukadinović pogurao Piroćance do boda

Ista meta isto odstojanje posle derbija, ali i jasna slika da neki u ovoj ligi nekoga guraju, ali da to sigurno nije Dubočica koja je danas kao domaćin drastično oštećena. Srpska liga Istok – 23. kolo DUBOČICA – RADNIČKI (PIROT) 1:1 Strelci: 0:1 Nenad Adžibaba u 17., 1:1 Predrag Đorđević u 54. minutu – Sportski […]

Zona Jug – rezultati 12. kola

Danas su odigrane 2 utakmice 12. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Zona Jug – 12. kolo Gracko – Sloga (Leskovac) 2:2Nebeski Anđeli – Budućnost (Orašje) 1:0 Tabela Zone Jug posle nepotpunog 12. kola: 1 Sloga (Leskovac) 12 9 2 1 26 6 20 29 2 Nebeski Anđeli 12 6 5 1 18 […]