Srpska liga Istok – rezultati 34. kola i tabela

Danas su odigrane 3 utakmice 34. kola Srpske lige Istok.

Srpska liga Istok – rezultati 34. kola:

OFK Topličanin – Trstenik PPT 3:2
SFK Morava – Kablovi 11:0
Moravac Orion – Mladost (Medoševac) 2:7

U nedelju se sastaju:

Vlasina – OFK Sinđelić
Radnički (S) – Dunav
SFS Borac – Timok 1919
Budućnost (P) – Pčinja
Car Konstantin – Jedinstvo (P)
Župa – Timočanin
Rembas – Radan

Tabela Srpske lige Istok posle nepotpunog 34. kola:

1Timok 19193325447121+5079
2Budućnost (Popovac)3321937623+5372
3Radnički (Svilajnac)3321575624+3268
4Vlasina3318694933+1660
5Pčinja33176106747+2057
6Jedinstvo (Paraćin)33167106232+3055
7OFK Sinđelić33167105932+2755
8Timočanin33141095631+2552
9SFS Borac (Paraćin)33156126243+1951
10Trstenik PPT341311106641+2550
11Rembas33155135947+1250
12Car Konstantin33154147553+2249
13Dunav33147124741+649
14Radan33118144938+1141
15Mladost (Medoševac)34116174761-1439
16OFK Topličanin (-1)3487193471-3730
17Župa3385204468-2429
18SFK Morava (V. Han)3477204669-2328
19Kablovi34432728152-12415
20Moravac Orion34213128154-1267

Povezano

Dubočica i Loznica bez golova na prvoj utakmici u Leskovcu

GFK Dubočica 1923 -Loznica 0:0. GFK Dubočica 1923: Mladenović, Marković (od 73. Balaž), Klarić, M. Stojanović, Đuričković, Miraljemović (od 85. Ljubenović), Ivić, Anđelković (od 85. Živković), Novaković (od 73. Petrović), L. Stojanović (od 64. Fara) i Pavlović. Loznica: Lakić, Ilić, Starčević (od 78. Ahčin), Šušnjar (od 79. Stojanović), Trajkovski, Pecelj, Čarapić (od 75. Ćirković), Petrović, […]

Zona Jug – rezultati 9. kola

Odigrano je 4 od 8 utakmica 9. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Zona Jug – 9. kolo Pusta Reka – Sloga (Leskovac) 1:3OFK Kosanica – Čekmin 8:0Jedinstvo (Bošnjace) – Nebeski Anđeli 0:1Budućnost (Orašje) – Žitorađa 3:0 U nedelju se sastaju: Dobrič – GrackoJedinstvo (GS) – SvetlostVranjska Banja – JablanicaAlakince – Jedinstvo (Grdelica)