Srpska liga Istok – rezultati 34. kola i tabela

Danas su odigrane 3 utakmice 34. kola Srpske lige Istok.

Srpska liga Istok – rezultati 34. kola:

OFK Topličanin – Trstenik PPT 3:2
SFK Morava – Kablovi 11:0
Moravac Orion – Mladost (Medoševac) 2:7

U nedelju se sastaju:

Vlasina – OFK Sinđelić
Radnički (S) – Dunav
SFS Borac – Timok 1919
Budućnost (P) – Pčinja
Car Konstantin – Jedinstvo (P)
Župa – Timočanin
Rembas – Radan

Tabela Srpske lige Istok posle nepotpunog 34. kola:

1Timok 19193325447121+5079
2Budućnost (Popovac)3321937623+5372
3Radnički (Svilajnac)3321575624+3268
4Vlasina3318694933+1660
5Pčinja33176106747+2057
6Jedinstvo (Paraćin)33167106232+3055
7OFK Sinđelić33167105932+2755
8Timočanin33141095631+2552
9SFS Borac (Paraćin)33156126243+1951
10Trstenik PPT341311106641+2550
11Rembas33155135947+1250
12Car Konstantin33154147553+2249
13Dunav33147124741+649
14Radan33118144938+1141
15Mladost (Medoševac)34116174761-1439
16OFK Topličanin (-1)3487193471-3730
17Župa3385204468-2429
18SFK Morava (V. Han)3477204669-2328
19Kablovi34432728152-12415
20Moravac Orion34213128154-1267

Povezano

Zona Jug, rezultati 17. kola i tabela

Juče i danas na programu su bile utakmice 17. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Zona Jug – rezultati 17. kola Vranjska Banja – Pusta Reka 0:1Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Budućnost (Orašje) 1:0Dobrič – Žitorađa 1:0Jablanica – Jedinstvo (Grdelica) 0:3Čekmin – Nebeski Anđeli 1:0Svetlost – Sloga (Leskovac) 1:1Jedinstvo (Bošnjace) – Gracko 2:2OFK Kosanica […]

PORAZI KRUŠEVLJANA I PIROĆANACA: Prva liga Srbije – pregled 29. kola i tabela

Danas su odigrane preostale dve utakmice 29. kola Prve lige Srbije. IMT je u Kruševcu pobedio ekipu Trajala, dok je Kolubara na svom terenu savladala Radnički iz Pirota. Rezultati 29. kola Prve lige Srbije: BORAC 1926 – OFK ŽARKOVO 2:0 (1:0)Strelci: Zvezdan Đorđilović 37′, Dragan Radosavljević 49′ BUDUĆNOST – GRAFIČAR 1:1 (0:1)Strelci: Milan Janjić 48′ – Dejan […]