Leskovačkim futsalerima za „petardu“ dosta poluvreme: KMF Leskovac – KMF Palež 5:1

Futsaleri Leskovca pobedili su pred svojim navijačima ekipa Paleža iz Obrenovca rezultatom 5:1 u utakmici 2. kola Futsal Druge lige Srbije.

Gosti su bolje otvorili utakmicu i poveli posle samo dva minuta igre. Do kraja poluvremena svi pokušaji i domaćih i gostiju bili su neuspešni, dok su golmani bili na visokom nivou.

Sve do 32. minuta rezultat je bio nepromenjen kada je Stefanović izjednačio, a onda su do kraja utakmice golove za KMF Leskovac postigli Micić u 34.,, Djordjević u 35., golman Veličković u 37. i još jednom Stefanović u 39. minutu.

Na kraju vredna pobeda domaćih koje naredne nedelje ocekuje gostovanje Tisi u Novom Bečeju.

Za ekipu KMF Leskovacs u igrali: Veličković, Stefanović, Cvetanović, Stanojević, Micić, Janaćijević, Vukojević, Đorđević, Petrović, Bojat, Kostić, Anđelković.