Zona Jug, 17. kolo: Lider zaustavljen u Prokuplju, porazi Jablanice i Čekmina

Tri pobede domaćina u tri danas odigrane utakmice 17. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Lidera na tabeli, ekipa Svetlosti iz Badnjevca, poražena je kao gost u duelu sa OFK Topličaninom pa će borba za 1. mesto koje vodi u Srpsku ligu Istok u narednim kolima dobiti novu dimenziju.

Nebeskim Anđelima je jedan gol bio dovoljan da osvoje sva tri boda u duelu sa Jablanicom, dok je Morava u Vladičinom Hanu savladala Čekmin.

Zona Jug – rezultati 17. kola:

OFK Topličanin – Svetlost 2:0
Nebeski Anđeli – Jablanica 1:0
Morava (V. Han) – Čekmin 2:0

U nedelju se sastaju:

Žitorađa – Pusta Reka
OFK Alakince – Moravac Orion
Trnovac – Plantaža
Vranjska Banja – Radan

U ovom kolu slobodno je Jedinstvo iz Gornjeg Stopanja.

Tabela Zone Jug:

1Svetlost16104239142534
2Žitorađa1593336132330
3OFK Topličanin (-4)16103326151129
4Jedinstvo (Gornje Stopanje)1584348311728
5Jablanica158432619728
6Morava (Vladičin Han)158342016427
7Radan158162824425
8Pusta Reka157262719823
9Nebeski Anđeli165742422222
10Trnovac155553128320
11Plantaža (-1)154562027-716
12Čekmin1632112337-1411
13Alakince151771732-1510
14Moravac Orion1511131450-364
15Vranjska Banja (-1)1411121042-323
16Polet 198000000000

Povezano

TREĆA POBEDA VLASOTINČANA Vlasina – Trstenik PPT 1:0

Trećom pobedm u četiri odigrana kola fudbaleri Vlasine zadržali su poziciju u samom vrhu tabele i još jednom pokazali da su odlično otvorili sezonu. Srpska liga Istok – 4. kolo VLASINA – TRSTENIK PPT 1:0 Strelac: 1:0 Stamenković u 33. minutu – Vlasotince, sudija: Nikola Babić (Aleksinac), žuti kartoni: N.I. Stanković (Vlasina), Milošević, Aksentijević, Brbonić, […]

JEDINSTVO NE DA TRON: Zona Jug – rezultati 11. kola i tabela

Danas su odigrane preostale utakmice 11. kola Zone Jug, a Jedinstvo iz Gornjeg Stopanja i dalje je na vrhu tabele sa tri boda više i utakmicom manje u odnosu na rivale. Zona Jug – rezultati 11. kola: Plantaža – Mladost 1959 1:0Jastrebac – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 1:3Jablanica – OFK Kosanica 1:0Mineralac – Gracko 1:1Nebeski Anđeli […]