Zona Jug, 17. kolo: Lider zaustavljen u Prokuplju, porazi Jablanice i Čekmina

Tri pobede domaćina u tri danas odigrane utakmice 17. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Lidera na tabeli, ekipa Svetlosti iz Badnjevca, poražena je kao gost u duelu sa OFK Topličaninom pa će borba za 1. mesto koje vodi u Srpsku ligu Istok u narednim kolima dobiti novu dimenziju.

Nebeskim Anđelima je jedan gol bio dovoljan da osvoje sva tri boda u duelu sa Jablanicom, dok je Morava u Vladičinom Hanu savladala Čekmin.

Zona Jug – rezultati 17. kola:

OFK Topličanin – Svetlost 2:0
Nebeski Anđeli – Jablanica 1:0
Morava (V. Han) – Čekmin 2:0

U nedelju se sastaju:

Žitorađa – Pusta Reka
OFK Alakince – Moravac Orion
Trnovac – Plantaža
Vranjska Banja – Radan

U ovom kolu slobodno je Jedinstvo iz Gornjeg Stopanja.

Tabela Zone Jug:

1Svetlost16104239142534
2Žitorađa1593336132330
3OFK Topličanin (-4)16103326151129
4Jedinstvo (Gornje Stopanje)1584348311728
5Jablanica158432619728
6Morava (Vladičin Han)158342016427
7Radan158162824425
8Pusta Reka157262719823
9Nebeski Anđeli165742422222
10Trnovac155553128320
11Plantaža (-1)154562027-716
12Čekmin1632112337-1411
13Alakince151771732-1510
14Moravac Orion1511131450-364
15Vranjska Banja (-1)1411121042-323
16Polet 198000000000

Povezano

ČETIRI „MINIMALCA“ – Rezultati 12. kola Srpske lige Istok

Danas su odigrane 4 utakmice 12. kola Srpske lige Istok, dok su preostali dueli na programu u nedelju. Srpska liga Istok – rezultati 12. kola: Meševo – Jedinstvo 1936 (Kruševac) 1:0Pčinja – OFK Sinđelić 1:0Jedinstvo (Paraćin) – Dunav 1:0GFK Jagodina – Žitorađa 1:0 U nedelju se sastaju: Budućnost (Popovac) – ĐerdapTrayal – Radnički (Svilajnac)Vlasina – […]

Zona Jug – rezultati 29. kola i tabela

U Zoni Jug na programu su bile utakmice 29. kola, pretposlednjeg u sezoni 2020/2021. Zona Jug – rezultati 29. kola: Jedinstvo (Grdelica) 4:3 Gracko Sloga (Leskovac) 1:3 Nebeski Anđeli Žitorađa 3:2 Čekmin Budućnost (Orašje) 0:1 Jablanica Pusta Reka 1:2 Svetlost Alakince 2:1 Dobrič Jedinstvo (Bošnjace) ne igra se Jedinstvo (G. Stopanje) OFK Kosanica 0:2 Vranjska […]