Zona Jug, 17. kolo: Lider zaustavljen u Prokuplju, porazi Jablanice i Čekmina

Tri pobede domaćina u tri danas odigrane utakmice 17. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Lidera na tabeli, ekipa Svetlosti iz Badnjevca, poražena je kao gost u duelu sa OFK Topličaninom pa će borba za 1. mesto koje vodi u Srpsku ligu Istok u narednim kolima dobiti novu dimenziju.

Nebeskim Anđelima je jedan gol bio dovoljan da osvoje sva tri boda u duelu sa Jablanicom, dok je Morava u Vladičinom Hanu savladala Čekmin.

Zona Jug – rezultati 17. kola:

OFK Topličanin – Svetlost 2:0
Nebeski Anđeli – Jablanica 1:0
Morava (V. Han) – Čekmin 2:0

U nedelju se sastaju:

Žitorađa – Pusta Reka
OFK Alakince – Moravac Orion
Trnovac – Plantaža
Vranjska Banja – Radan

U ovom kolu slobodno je Jedinstvo iz Gornjeg Stopanja.

Tabela Zone Jug:

1Svetlost16104239142534
2Žitorađa1593336132330
3OFK Topličanin (-4)16103326151129
4Jedinstvo (Gornje Stopanje)1584348311728
5Jablanica158432619728
6Morava (Vladičin Han)158342016427
7Radan158162824425
8Pusta Reka157262719823
9Nebeski Anđeli165742422222
10Trnovac155553128320
11Plantaža (-1)154562027-716
12Čekmin1632112337-1411
13Alakince151771732-1510
14Moravac Orion1511131450-364
15Vranjska Banja (-1)1411121042-323
16Polet 198000000000

Povezano

Srpska liga Istok, 14. kolo: Leskovčani pregazili Vlasotinčane, Brzi Brod slavio u Vranju, poraz Piroćanaca

Danas je odigrano 5 utakmica 14. kola Srpske lige Istok, a najviše golova viđeno je u SC Orion u Mrštanu. Dubočica je posle ranog vođstva Vlasine napravila i predvođena četvorostrukim strelcem Dušanom Savićem ubedljivo savladala goste iz Vlasotinca. U pomoravskom derbiju Jagodina i Jedinstvo igrali su bez golova, a Radnički iz Svilajnaca je pobedom u […]

Prva liga Srbije: pobeda Dubočice na oproštaju od „domaćeg“ terena – rezrešene sve dileme u PLS

Fudbaleri Dubočice pobedili su danas u Vlasotincu ekipu beogradskog IMT-a rezultatom 1:0 i tako se na častan način oprostili od „domaćeg terena i navijača. Prva liga Srbije – rezultati 33. kola TRAYAL – OFK ŽARKOVO 0:2 (0:0)BUDUĆNOST – RADNIČKI 1923 1:1 (1:1)DUBOČICA – IMT 1:0 (1:0)JAGODINA – KABEL 2:3 (2:2)KOLUBARA – BORAC 1926 3:1 (1:0)LOZNICA – ZEMUN 6:0 (2:0)RADNIČKI SM […]