Zona Jug, 17. kolo: Lider zaustavljen u Prokuplju, porazi Jablanice i Čekmina

Tri pobede domaćina u tri danas odigrane utakmice 17. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Lidera na tabeli, ekipa Svetlosti iz Badnjevca, poražena je kao gost u duelu sa OFK Topličaninom pa će borba za 1. mesto koje vodi u Srpsku ligu Istok u narednim kolima dobiti novu dimenziju.

Nebeskim Anđelima je jedan gol bio dovoljan da osvoje sva tri boda u duelu sa Jablanicom, dok je Morava u Vladičinom Hanu savladala Čekmin.

Zona Jug – rezultati 17. kola:

OFK Topličanin – Svetlost 2:0
Nebeski Anđeli – Jablanica 1:0
Morava (V. Han) – Čekmin 2:0

U nedelju se sastaju:

Žitorađa – Pusta Reka
OFK Alakince – Moravac Orion
Trnovac – Plantaža
Vranjska Banja – Radan

U ovom kolu slobodno je Jedinstvo iz Gornjeg Stopanja.

Tabela Zone Jug:

1Svetlost16104239142534
2Žitorađa1593336132330
3OFK Topličanin (-4)16103326151129
4Jedinstvo (Gornje Stopanje)1584348311728
5Jablanica158432619728
6Morava (Vladičin Han)158342016427
7Radan158162824425
8Pusta Reka157262719823
9Nebeski Anđeli165742422222
10Trnovac155553128320
11Plantaža (-1)154562027-716
12Čekmin1632112337-1411
13Alakince151771732-1510
14Moravac Orion1511131450-364
15Vranjska Banja (-1)1411121042-323
16Polet 198000000000

Povezano

Srpska liga Istok, rezultati 9. kola i tabela

Danas je odigrano 5 od 8 utakmica 9. kola Srpske lige Istok. Srpska liga Istok, rezultati 9. kola: GFK Dubočica – Timok 1919 5:0Dunav – Radnički (Pirot) 1:6Timočanin – Radnički (Svilajnac) 2:2Pčinja – Vlasina 2:0Meševo – GFK Jagodina 2:1 U nedelju se sastaju: SFS Borac – Budućnost (Popovac)Car Konstantin – Jedinstvo (Paraćin)OFK Brzi Brod – […]

Treći remi Vlasotinčana: Vlasina od ponora do boda na gostovanju u Kruševcu

Fudbaleri Vlasine zabeležili su i treći remi u 3. kolu Srpske lige Istok, ovoga puta na teškom gostovanju Jedinstvu u Kruševcu. Srpska liga Istok – 3. kolo JEDINSTVO 1936 (KRUŠEVAC) – VLASINA 2:2 Strelci: 1:0 Ognjen Jović u 49., 2:0 Filip Gogić u 60., 2:1 Lazar Marković u 69., 2:2 Zlatko Anđelović u 79. minutu […]