Zona Jug, rezultati 18. kola i tabela

Danas je odigrano 5 utakmica 18. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona Istočne Srbije.

Od ranije je bilo poznato da je zbog odustajanja Poleta slobodna bila ekipa Alakinca.

Nakon izbacivanja iz lige ekipe Vranjske Banje slobodna je u ovom kolu bila i Pusta Reka.

Utakmica između Moravca i Topličanina nije odigrana zbog što „domaćin nije obezbedio uslove za odigravanje prvenstvene utakmice“.

Zona Jug – 18. kolo:

Svetlost – Žitorađa 0:1
Radan – Nebeski Anđeli 1:1
Jablanica – Trnovac 0:3
Plantaža – SFK Morava (Vladičin Han) 0:0
Čekmin – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 3:1

Moravac Orion – OFK Topličanin

Slobodne su bile ekipe Poleta i Puste Reke.

Tabela Zone Jug:

1Svetlost1710433915+2434
2Žitorađa1710433713+2434
3Jablanica179442922+731
4OFK Topličanin (-4)1610332615+1129
5Jedinstvo (Gornje Stopanje)168444934+1528
6SFK Morava (Vladičin Han)168442016+428
7Trnovac177553628+826
8Radan168262925+426
9Pusta Reka167362719+824
10Nebeski Andjeli175842523+223
11Plantaža (-1)174672029-917
12Čekmin1742112638-1214
13OFK Alakince162772632-613
14Moravac Orion1611141459-454
15Vranjska Banja (-1)1511131045-353

Povezano

„SVOME GRADU“: Na spektaklu u Lebanu nastupili bokseri iz Srbije, Rusije, Grčke, Španije, Belorusije, Gruzije i Slovačke

Drugu godinu zaredom uspešno opština Lebane i bokserski kamp Čip organizuju veče internacionalnog profi boksa „Svome gradu“, okupivši ljubitelje ovog sporta na jednom mestu – u centru Lebana. „Veliku zahvalnost dugujem lokalnoj samoupravi i predsedniku opštine na podršci i organizaciji jedinstvenog takmičenja u Srbiji ovog tipa“ – rekao je Darko Stanković. „Utisci su i ove […]

Međuopštinska liga FSJO, rezultati 17. kola i tabela

Odigrane su utakmice 17. kola Međuopštinske lige Fudbalskog saveza Jablaničkog okruga. Međuopštinska liga, rezultati 17. kola: Šumadija – Navalin 6:0Rudar 1973 – Gradac 2:3Jašunja – Badince 4:1 U ovom kolu slobodne su ekipe Lemind 1953, Marjan MB i Radnički (Pertate). Tabela Međuopštinske lige FSJO: 1 Šumadija 12 8 2 2 41 21 +20 26 2 […]