Zona Jug, 22. kolo: Četvrta uzastopna pobeda Puste Reke, Hančani i Bojničani bez poraza ovog proleća

Danas su odigrane prve dve utakmice 22. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Pusta Reka i Morava nastavljaju sjajnu prolećnu seriju bez poraza, a rezultati Bojničani su ubedljiviji zbog četvrtog trijumfa u nizu u drugom delu sezone.

Zona Jug, rezultati 22. kola:

Pusta Reka – Trnovac 3:0
Nebeski Anđeli – Morava (V. Han) 0:2

U nedelju se sastaju:

Radan – Alakince
Jablanica – PFK Topličanin
Plantaža – Žitorađa
Čekmin – Svetlost

U ovom kolu slobodni su Jedinstvo i Moravac.

Tabela Zone Jug:

1Žitorađa18114337152237
2OFK Topličanin (-4)18123334181635
3Svetlost18104436162034
4Pusta Reka19103638191933
5Morava (Vladičin Han)189542217532
6Jedinstvo (Gornje Stopanje)1884653391428
7Radan188463027328
8Jablanica188462829-128
9Trnovac197663431327
10Nebeski Anđeli194872531-620
11Alakince184683335-218
12Plantaža (-1)194692138-1717
13Čekmin1942132844-1614
14Moravac Orion (-1)1901181474-600
15Vranjska Banja00000000
16Polet 198000000000

Povezano

DOMAĆIN UBEDLJIV: Trstenik PPT – Radan 4:0

Peti poraz Lebančana u devetom kolu, najubedljiviji i najboljniji do sada, imajući u vodu prikazanu igru koja nije bila toliko loša koliko to konačan rezultat pokazuje. Srpska lga Istok – 9. kolo TRSTENIK PPT – RADAN 4:0 Strelci: 1:0 Pecić u 15., 2:0 Krkić u 18., 3:0 Vukčević u 72., 4:0 Todorović u 83. minutu […]

Srpska liga Istok – rezultati 24. kola i tabela

Odigrane su utakmice 24. kola Srpske lige Istok. Srpska liga Istok – rezultazi 24. kola: Dunav – Morava 1918 1:4SFS Borac – Vlasina 2:3Budućnost (Popovac) – Radnički (Pirot) 1:3OFK Sinđelić – Đerdap 0:1Radnički (Sbiajnac) – Trstenik PPT 2:2Dinamo Jug – Jedinstvo (Paraćin) 0:0Timok 1919 – Jedinstvo 1936 1:0GFK Jagodina – OFK Brzi Brod 4:0 Tabela […]