Morava u Vladičinom Hanu lako sa Pustom Rekom koja je doputovala sa 10 igrača

Fudbaleri Morave do vrha su danas napunili mrežu Puste Reke u Vladičinom Hanu.

Zona Jug – 3. kolo

SFK MORAVA (VLADIČIN HAN) – PUSTA REKA 5:0

Strelci: 1:0 Živković u 5., 2:0 Živković u 54., 3:0 Živković u 59., 4:0 Šejić u 75., 5:0 Hristić u 85.minutu – Stadion u Vladičinom Hanu, sudija: Stefan Vukoičić (Kruševac), žuti kartoni: Milenković, Novković, Jović (Morava), Jovanović (Pusta Reka).

MORAVA: Gasić, Mladenović, Milenković (Draško), Kitanović, Pavlović (Aleksić), D. Novković (Đorđević), Živković, Stajić, Stanković (Jović), Šejić (M. Novković), Hristić.

PUSTA REKA: Cenić, Petrović, Ljubenović, Vidojević, Siniša Stanković, Jović, Ilić, Stojičić, Stefan Stanković, Jovanović.

Posle poraza u Bazi Jug u duelu sa Nebeskim Anđelima, fudbaleri Morave su se iskupili navijačima i do vrha napunili mrežu Puste Reke.

Bojničani su domaćinu znatno olakšali posao time što su u Vladičin han doputovali sa samo desetoricom igrača, uključujući i golmana.

Tristruki strelac Aleksa Živković je odličnom igrom vodio svoj tim do ubedljive pobede.

U sledećem, 4. koluj Pusta Reka dočekuje Alakince, dok Morava gostuje u Velikom Trnovcu gde će odmeriti snage sa ekipom Ternoci.