Pavle Stojiljković na Akademiji Rafaela Nadala na turniru 32 najbolja tenisera Evrope U12

Mladi i supertalentovani Leskovčanin Pavle Stojiljković proveo je prethodnu nedelju na Akademiji Rafaela Nadala u gradu Manacor na mediteranskom ostrvu Majorka.

Pavle Stojiljković je učestvovao na turniru 32 najbolja mlada tenisera Evrope do 12 godina (U12) iz 29 zemalja u organizaciji „Tennis Europe“.

Bila je to sjajna prilika da velika srpska teniska nada trenira u društvu najboljih u Evropi, ali i da trenira po programu Akademije Rafaela Nadala koju vodi stric i trener jednog od najboljih tenisera u istoriji Toni Nadal.

LESKOVČANI SLAVILI U SURDULICI: Dubočica pobedila Radnik u prijateljskoj utakmici

Fudbaleri Dubočice pobedili su večeras u Surdulici domaćeg superligaša, ekipu Radnika rezultatom 1:2. Ovo je Surduličanima bila poslednja provera („generalka“) pred start prvenstva u Super ligi, dok je Leskovčanima prva pripremna utakmica posle povratka sa priprema u Makedoniji. Leskovčani su posle prvih 45 minuta vodili golom Đurića. U nastavku domaći superligaš je preko Kojića stigao […]

Srpska liga Istok, 12. kolo: Kruševljani prejaki za Leskovčane, porazi Vlasine i Dinama, Meševo za beg sa dna tabele

Danas je odigrana polovina utakmica 12. kola na srpksoligaškom „Istoku“. Kruševljani su u duelu sa Leskovčanima nastavili sjajnu seriju i 8. pobedom uz 4 remija zadržali lidersku poziciju na tabeli. Nastavljeno je posrtanje Dinama koji je uz kazne i finansijske probleme sada poražen na svom terenu u duelu sa Timočaninom, pa je dospeo na pretposlednju […]