Lena Stojiljković iz leskovačkog GK Kolut osvojila 1. mesto na državnom prvenstvu u sportskoj gimnastici

U Kostolcu je održano Državno prvenstvo ženske sportske gimnastike u C programu.

Gimnastički klub Kolut je izveo tri takmičarke koje su se takmičile pojedinačno i to: Ena Perić u konkurenciji od I – IV razreda kojoj je medalja izmakla zbog peha na gredi, i Lena Stojiljković i Iva Stefanović u konkurenciji VII – VIII razreda.

Lena Stojiljković je trijumfovala i izborila pobedu i tako postala državni prvak u toj kategoriji.

Leskovačke gimnastičarke su nastupile u izuzetno jakoj konkurenciji iz gimnastičkih klubova iz cele države. Plasman na državno prvenstvo ostvaren je u plasmanu u dva kola regionalnog takmičenja, takođe u jakoj konkurenciji gde su nastupale gimnastičarke iz 13 klubova iz regiona.

Povezano

Opština Vlasotince – lider među lokalnim samoupravama po ulaganjima u sport u selima

Projekat „Sport u selima opštine Vlasotince“ koji je realizovala redakcija portala Sportska strana Juga sa Agencijom SDS i brojnik saradnicima pokazao je da opština Vlasotince ulaže velike napore kako bi stanovnicima svih delova opštine Vlasotince pružila iste ili slične uslove za život. Ovo se posebno odnosi na oblast sporta, kao jednog od segmenata društvenog života. […]

Srpska liga Istok – rezultati 27. kola i tabela

Danas je odigrana polovina utakmica 27. kola Srpske lige Istok i prvi od dva derbija ovog kola. Srpska liga Istok – rezultati 27. kola: GFK Dubočica – GFK Jagodina 1:0Timok 1919 – OFK Topličanin 0:3Meševo – Jedinstvo (Paraćin) 2:0Pčinja – Car Konstantin 4:1 U nedelju se sastaju: Budućnost (Popovac) – Radnički (Pirot)SFS Borac – Radnički […]