DUBOČICA PRVAK, KVARTET SE SELI U ZONU: Srpska liga Istok – rezultati 30. kola i konačna tabela

Danas su odigrane sve utakmice poslednjeg, 30. kola Srpske lige Istok.

Najviše pažnje bilo je usmereno ka Jagodini i Vlasotincu gde se odlučivalo o četvrtom putniku u zonski stepen takmičenja.

Srpska liga Istok – rezultati 30. kola:

Vlasina – Timok 3:0
GFK Jagodina – OFK Topličanin 2:1
Radnički (Pirot) – Timočanin 6:2
Pčinja – Mečevo 4:3
Car Konstantin – OFK Brzi Brod 1:5
Dunav – SFS Borac 4:1
Jedinstvo (Paraćin) – GFK Dubočica 2:1
Radnički (Svilajnac) – Budućnost 0:2

Konačna tabela Srpske lige Istok za sezonu 2022/2023.:

1.GFK DUBOČICA LESKOVAC3021637222+5069
2Radnički (Pirot)3021456627+3967
3Budućnost (Popovac)3017945733+2460
4SFS Borac3013894337+647
5Radnički (Svilajnac)30137105438+1646
6Meševo30143135045+545
7Timočanin3012995252045
8Jedinstvo (Paraćin)30135124235+744
9GFK Jagodina30125134438+641
10Dunav30117124139+240
11Pčinja30109114040039
12Vlasina30106143447-1336
13OFK Topličanin3097144759-1234
14OFK Brzi Brod30102183165-3432
15Timok 19193066182459-3524
16Car Konstantin3011282283-614

Povezano

Srpska liga Istok – rezultati 2. kola i tabela

Odigrane su utakmice 2. kola Srpske lige Istok, a 5 timova stopostni učinak na startu prvenstva. Srpska liga Istok – rezultati 2. kola: SFS Borac – Žitorađa 2:1Budućnost (Popovac) – Pčinja 2:1Trayal – Vlasina 2:0Meševo – Dunav 3:0Đerdap – Radnički (Pirot) 1:4Radnički (Svilajnac) – GFK Jagodina 0:2OFK Sinđelić – Timočanin 2:0Jedinstvo 1936 (Kruševac) – Jedinstvo […]

Zona Jug – rezultati 21. kola i tabela

Odigrane su sve utakmice 21. kola Zone Jug posle kojih je lider na tabeli povećao prednost u odnosu na najbliže pratioce. Zona Jug – rezultati 21. kola: Radan – Sloga (Leskovac) 1:1Žirođa – Svetlost 3:0Lugina – Ternoci 3:0 službeni rezultat, gost se nije pojavio u zakazanom terminuOFK Kosanica – Jablanica 1:3Plantaža – Nebeski Anđeli 1:0Jedinstvo […]