DUBOČICA PRVAK, KVARTET SE SELI U ZONU: Srpska liga Istok – rezultati 30. kola i konačna tabela

Danas su odigrane sve utakmice poslednjeg, 30. kola Srpske lige Istok.

Najviše pažnje bilo je usmereno ka Jagodini i Vlasotincu gde se odlučivalo o četvrtom putniku u zonski stepen takmičenja.

Srpska liga Istok – rezultati 30. kola:

Vlasina – Timok 3:0
GFK Jagodina – OFK Topličanin 2:1
Radnički (Pirot) – Timočanin 6:2
Pčinja – Mečevo 4:3
Car Konstantin – OFK Brzi Brod 1:5
Dunav – SFS Borac 4:1
Jedinstvo (Paraćin) – GFK Dubočica 2:1
Radnički (Svilajnac) – Budućnost 0:2

Konačna tabela Srpske lige Istok za sezonu 2022/2023.:

1.GFK DUBOČICA LESKOVAC3021637222+5069
2Radnički (Pirot)3021456627+3967
3Budućnost (Popovac)3017945733+2460
4SFS Borac3013894337+647
5Radnički (Svilajnac)30137105438+1646
6Meševo30143135045+545
7Timočanin3012995252045
8Jedinstvo (Paraćin)30135124235+744
9GFK Jagodina30125134438+641
10Dunav30117124139+240
11Pčinja30109114040039
12Vlasina30106143447-1336
13OFK Topličanin3097144759-1234
14OFK Brzi Brod30102183165-3432
15Timok 19193066182459-3524
16Car Konstantin3011282283-614

Povezano

TOPLO – HLADNO: Poraz fudbalera Dubočice u 26. kolu Prve lige Srbije – rezultati i tabela

Nastavljajući igre po sistemu toplo – hladno fuddbaleri Dubočice su psole sjajne pobede u Kruševcu poraženi kao domaćini u duelu sa ekipom Budućnosti iz Dobanovaca. Meč je odigran na stadionu Rosulja u Vlasotincu. Rezultati 26. kola Prve lige Srbije: GFK Dubočica – Budućnost (Dobanovci) 0:1Sloga (Kraljevo) – Trayal 0:0RFK Grafičar – Loznica 1:2Dinamo – Radnički […]