Pobeda Kruševljana na startu Srpske lige Istok – raspored i termini utakmica 1. kola

Fudbaleri Trayala pobedili su večeras u Kruševcu ekipu Meševa rezultatom 1:0 u utakmici 1. kola Srpske lige Istok.

Pobednik komšijskog derbija odlučen je u 81. minutu, a strelac jedinog gola na utakmici bio je Filip Đurović koji je ovog leta stigao iz Radničkog iz Pirota.

Ostale utakmcie igraju se u subotu i nedelju a na otvaranju sezone očekuje se puno uzbuđenja na nekoliko terena. U derbiju kola u Pirotu duel imenjaka. Domaći Radnički i ove sezone, iako sa oslabljenim timom, ima šampionske ambije. Tim iz Svilajnca sa nekoliko pojačanja želi da se ove sezone uključi u borbu za 1. mesto.