Zona Jug – rezultati 7. kola i tabela

Odigrano je svih 9 utakmica 7. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 7. kola:

Plantaža – OFK Kosanica 1:0
Jedinstvo (Bošnjace) – Gracko 3:0
Jastrebac (Blace) – Svetlost 1:3
Jablanica – OFK Topličanin 3:0
Mineralac – Sloga (Leskovac) 3:1
Pusta Reka – Radan 2:2
Mladost 1956 (Vinarce) – Jeidnstvo (Gornje Stopanje) 1:5
Nebeski Anđeli – SU Dinamo Jug 0:0
Gračanica – SFK Morava (Vladičin Han) 0:1

Tabela Zone Jug posle 7. kola:

1Jedinstvo (Gornje Stopanje)7511178+916
2Jedinstvo (Bošnjace)7430165+1115
3Sloga (Leskovac)74212312+1114
4OFK Topličanin7412104+613
5SU Dinamo Jug733184+412
6SFK Morava (Vladičin Han)74031313012
7Jablanica74031516-112
8Mineralac7322169+711
9Svetlost73131311+210
10Plantaža724188010
11OFK Kosanica7313810-210
12Gracko7232111109
13Radan72231311+28
14Nebeski Andjeli7223101008
15Pusta Reka72141215-37
16Mladost 1959 (Vinarce)7115616-104
17Gračanica7106419-153
18Jastrebac (Blace)7016627-211

Povezano

Prva liga Srbije – rezultati 4. kola

Utakmice 4. kola Prve lige Srbije na programu su od petka do ponedeljka. Prva liga Srbije – rezultati 4.kola Petak Železničar – Zemun 2:0 Subota: GFK Dubočica – Borac 1926 1:1Radnički (Sremska Mitrovica) – Radnički 1923 (Kragujevac) 0:1IMT – Radnički (Pirot) 2:0Grafičar – Kabel 1:2GFK Jagodina – Loznica u toku, početak 0:0 Na tabeli vodi […]

Srpska liga Istok – rezultati 11. kola: Remi Popovčana, poraz Leskovčana, Jagodinci sigurni

Danas je odigran deo utakmica 11. kola Srpske lige Istok. Drugoplasirana Budućnost je na gostovanju u Paraćinu osvojila bod i preuzela lidersku poziciju, barem na jedan dan, do sutrašnjeg duela Vlasine i Trajala. Radnički iz Svialjnca je sa gostovanja u Leskovcu odneo sva tri boda i tako došao na samo bod zaostatka od vodećeg tandema. […]