Super rukometna liga: Rezultati 4. kola i tabela – Dubočica zaustavljena u Pančevu

Odigrane su utakmice 4. kola Super rukometne lige Srbije.

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su na gostovanju u Pančevu u duelu sa ekipom Dinama rezultatom 29:21 (14:11).

Do finišta prvog poluvremena viđena je ravnopravna borba (28. minut 12:11), ali su domaći ipak na odmor otišli sa tri gola prednosti. I u nastavku žestoka borba na terenu, a 7 minuta pre kraja Pančevci su imali 5 golova prednosti (24:19). U samoj završnici domaćin koristi pokušaje gostiju da brzim akcijama pokušaju da stignu prednost Dinama, pa meč završava sa najvećom razlikom na utakmici.

Za ekipu Dubočice su igrali: L. Pavlović, Milićević 1, Radulović 2, Petrović, Trajković, I. Mitrović 1, Spasić 1, A. Mitrović, Atanasković 3, Cvetković, Ristovičć 3, M. Pavlović 1, Milošević 4, Anđelković 5, Kocić, Arđelan.

Rezultati 4. kola Super rukometne lige Srbije:

Dinamo – Dubočica 54 29:21
Crvena Zvezda – Radnički KG 29:31
Vojvodina – Partizan 32:24
Vranje 1957 – Metaloplastika 23:36
Obilić – Ub 38:35
Jugović – Proleter 26:20

Tabela Super rukometne lige Srbije:

1Metaloplastika Elixir4400138928
2Vojvodina4400124988
3Dinamo4301113916
4Partizan43011301136
5Radnički43011281206
6Dubočica 5442021131034
7Jugović4202891084
8Crvena zvezda Primobet41031071152
9Obilić41031241392
10Vranje 195741031121382
11Ub40041121270
12Proleter4004881340

U sledećem, 5. kolu Super rukometne lige Srbije Dubočica 54 u Leskovcu dočekuje Jugović, a meč se igra u subotu sa početkom u 19 časova.

Povezano

„VUKOVI“ UBEDLJIVI: Leskovčani deklasirali Nišlije u derbiju južne pruge

Rukometaši Dubočice 54 ubedljivo su večeras pred svojim navijačima pobedili Železničar iz Niša rezultatom 32:19 (19:9). Osim jednog izjednačenja (4. minut 1:1), Leskovčani su od prvog do poslednjeg suidjskog zvižduka bili u vođstvu, potvrdili na terenu razliku u kvalitetu i igrali koliko je potrebno za pobedu sa 13 poena razlike. Trener Dubočice Saša Pešić pružio […]

Prva liga Srbije – kompletni rezultati 13. kola i tabela

Od petka do ponedeljka po raporedu su odigrane utakmice 13. kola Mozzart Bet Prve lige Srbije. Prva liga Srbije – rezultati i pregled 13. kola UŠĆE NOVI BEOGRAD – RFK GRAFIČAR 0:1 (0:0)Strelac: Veljko Vukojević 68′ TRAYAL – TEKSTILAC 4:1 (2:0)Strelci: David Ivić 15′, Uroš Mojsilović (autogol) 29′, Lazar Nikolić (pen.) 78′, Filip Đurović 82′ […]