JEDINSTVO NE DA TRON: Zona Jug – rezultati 11. kola i tabela

Danas su odigrane preostale utakmice 11. kola Zone Jug, a Jedinstvo iz Gornjeg Stopanja i dalje je na vrhu tabele sa tri boda više i utakmicom manje u odnosu na rivale.

Zona Jug – rezultati 11. kola:

Plantaža – Mladost 1959 1:0
Jastrebac – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 1:3
Jablanica – OFK Kosanica 1:0
Mineralac – Gracko 1:1
Nebeski Anđeli – Radan 2:1
Jedinstvo (Bošnjace) – Pusta Reka 5:1
Gračanica – Dinamo Jug 0:3 sl. rez. (domaćin se nije pojavio u terminu za odigravanje utakmice)
Sloga (Leskovac) – Svetlost 2:0
OFK Topličanin – SFK Morava (Vladičin Han) 3:1

Tabela Zone Jug posle 11. kola:

1Jedinstvo (Gornje Stopanje)108112611+1525
2OFK Topličanin11713228+1422
3SU Dinamo Jug11641154+1122
4Gracko115423313+2019
5Jedinstvo (Bošnjace)115422413+1119
6OFK Kosanica116141814+419
7SFK Morava (Vladičin Han)116141716+119
8Mineralac115332212+1018
9Sloga (Leskovac)115242524+117
10Svetlost115152320+316
11Plantaža114431213-116
12Jablanica115151725-816
13Pusta Reka115062020015
14Radan114162019+113
15Nebeski Andjeli103341213-112
16Mladost 1959 (Vinarce)11128722-155
17Gračanica111010838-303
18Jastrebac110110844-361

Povezano

Srpska liga Istok – rezultati kompletnog 5. kola

Odigrane su utakmice 5. kola Srpske lige Istok. Rezultati: Budućnost (Popovac) – Moravac Orion 5:0Radnički (Svilajnac) – Rembas 2:1SFS Borac – Župa 3:2SFK Morava – Vlasina 1:2OFK Sinđelić – Radan 1:0OFK Topličanin – Car Konstantin 1:3Dunav – Timočanin 0:1Pčinja – Jedinstvo (Paraćin) 2:1Trstenik PPT – Kablovi 4:0Timok 1919 – Mladost (Medoševac) 2:0 Na tabeli vodi […]