Zona Jug – rezultati 13. kola i tabela

Danas je odigrano 5 od 9 utakmica 13. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 13. kola:

Jedinstvo (Bošnjace) – Nebeski Anđeli 1:1
Jastrebac (Blace) – Mladost 1959 (Vinarce) 2:2
Gračanica – Pusta Reka 1:2
OFK Topličanin – Gracko 5:0
SFK Morava (Vladičin Han) – Svetlost 7:1

U nedelju se sastaju:

Plantaža – Radan
Jablanica – Jedinstvo (Gornje Stopanje)
Minerelac – SU Dinamo Jug
Sloga (Leskovac) – OFK Kosanica

Tabela Zone Jug posle 13. kola:

1OFK Topličanin13913288+2028
2Jedinstvo (Gornje Stopanje)119112911+1828
3Jedinstvo (Bošnjace)137512911+1826
4Gracko136433418+1622
5SU Dinamo Jug11641164+1222
6SFK Morava (Vladičin Han)137152723+422
7Pusta Reka137062421+321
8Mineralac125432515+1019
9Plantaža125431413+119
10Sloga (Leskovac)125252525017
11OFK Kosanica125251818017
12Radan125162622+416
13Svetlost135172428-416
14Jablanica125161729-1216
15Nebeski Andjeli123451316-313
16Mladost 1959 (Vinarce)13139927-186
17Gračanica121011940-313
18Jastrebac1302111048-382

Povezano

KRUŠEVLJANI NA +7: Srpska liga Istok – rezultati 9. kola i tabela

Odigrane su sve utakmice 9. kola Srpske lige Istok, a posle ovog fudbalskog vikenda vodeći Trayal ima čak 7 bodova prednosti u odnosu na najbližeg pratioca. Srpska liga Istok – rezultati 9. kola: SFS Borac – Jedinstvo 1936 (Kruševac) 1:0Radnički (Pirot) – Meševo 1:2Žitorađa – Pčinja 2:0Timočanin – Vlasina 3:2GFK Jagodina – Jedinstvo (Paraćin) 0:0Dunav […]

Zona Jug – rezultati 21. kola i tabela

Danas je odigrano 5 utakmica 21. kola Zone Jug, dok se preostala 4 duela igraju u nedelju. Zona Jug – rezultati 21. kola: Jedinstvo (Bošnjace) – OFK Topličanin 1:0Gračanica – Mineralac 0:4Nebeski Anđeli – Svetlost 5:1Mladost 1959 – Gracko 0:6Pusta Reka – OFK Kosanica 3:2 U nedelju se sastaju: Jedinstvo (Gornje Stopanje) – DinamoJablanica – […]