Zona Jug – rezultati 13. kola i tabela

Danas je odigrano 5 od 9 utakmica 13. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 13. kola:

Jedinstvo (Bošnjace) – Nebeski Anđeli 1:1
Jastrebac (Blace) – Mladost 1959 (Vinarce) 2:2
Gračanica – Pusta Reka 1:2
OFK Topličanin – Gracko 5:0
SFK Morava (Vladičin Han) – Svetlost 7:1

U nedelju se sastaju:

Plantaža – Radan
Jablanica – Jedinstvo (Gornje Stopanje)
Minerelac – SU Dinamo Jug
Sloga (Leskovac) – OFK Kosanica

Tabela Zone Jug posle 13. kola:

1OFK Topličanin13913288+2028
2Jedinstvo (Gornje Stopanje)119112911+1828
3Jedinstvo (Bošnjace)137512911+1826
4Gracko136433418+1622
5SU Dinamo Jug11641164+1222
6SFK Morava (Vladičin Han)137152723+422
7Pusta Reka137062421+321
8Mineralac125432515+1019
9Plantaža125431413+119
10Sloga (Leskovac)125252525017
11OFK Kosanica125251818017
12Radan125162622+416
13Svetlost135172428-416
14Jablanica125161729-1216
15Nebeski Andjeli123451316-313
16Mladost 1959 (Vinarce)13139927-186
17Gračanica121011940-313
18Jastrebac1302111048-382

Povezano