Zona Jug – rezultati 13. kola i tabela

Odigrane su sve utakmice 13. kola u Zoni Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

8Sloga (Leskovac)136253225+720
9Mineralac135442517+819
18Jastrebac1302111048-382

Odigrane po 3 utakmice 20. kola u obe grupe Jablaničke okružne lige – REZULTATI I TABELE

Danas je odigrana polovina utakmica 2. kola Jablaničke okružne lige. Jablanička okružna liga grupa ISTOK – rezultati 20. kola: Jedinstvo (Šišava) – Vučje 2:2Budućnost (Orašje) – Progres 2:0Jedinstvo (Grdelica) – Umac 1:0 U nedelju se sastaju: Zloćudovo – Donja LomnicaKumarevo 65 – PoletOFK Brza – Bratstvo Tabela grupe ISTOK Jablaničke okružne lige posle nepotpunog 20. […]

Kapiten Dušan Savić pogodio za bod u Jagodini

Golom kapitena Dušana Savića u 90. minutu Dubočica je osvojila bod u Jagodini i nastavila tešku borbu za opstanak. Prva liga Srbije – 27. kolo GFK JAGODINA – GFK DUBOČICA 1:1 Strelci: 1:0 Nebo u 40., 1:1 Savić u 90. minutu – Jagodina, sudija: Miloš Živanović (Beograd), žuti kartoni: Nebo, Mikić, Milić (Jagodina), Nikolić, Savić, […]