PROKUPČANI NA VRHU, BAREM DO SUTRA: Zona Jug – rezultati 14. kola

Tri pobede domaćina i jedan trijumf gostiju na utakmica odigranim danas. Preostali dueli 14. kola Zone Jug igraju se u nedelju.

Zona Jug – rezultati 14. kola:

OFK Kosanica – OFK Topličanin 0:1
Pusta Reka – Jablanica 2:0
Mladost 1959 (Vinarce) – Gračanica 7:4
Nebeski Anđeli – Jastrebac 4:0

U nedelju se sastaju:

Dinamo Jug – Sloga (Leskovac)
Radan – Svetlost
Gracko – SFK Morava
Jedinstvo (GS) – Mineralac
Plantaža – Jedinstvo (B)

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 14. kola:

1OFK Topličanin141013298+2131
2Jedinstvo (Gornje Stopanje)139223014+1629
3SU Dinamo Jug13841214+1728
4Jedinstvo (Bošnjace)137512911+1826
5Pusta Reka148062621+524
6Gracko136433418+1622
7SFK Morava (Vladičin Han)137152723+422
8Sloga (Leskovac)136253225+720
9Mineralac135442517+819
10Radan136162722+519
11Nebeski Andjeli145451916+319
12Plantaža135441414019
13OFK Kosanica145271826-817
14Jablanica145271832-1417
15Svetlost135172428-416
16Mladost 1959 (Vinarce)142391631-159
17Gračanica1410131350-373
18Jastrebac1402121052-422

Povezano

OFK Beograd prekinuo seriju Dubočice od 12 utakmica bez poraza

Fudbaleri OFK Beograda pobedili su danas na Karaburmi leskovačku Dubočicu rezultatom 1:0 u derbiju 20. kola Prve lige Srbije. Pobedu domaćinu doneo je Dejan Georgijević u 29. minutu. Dubočica je, posebno u drugom poluvremenu, imala terensku inicijativu, ali je protiv sebe imala jakog protivnika koji se dobro branio, ali i blatnjav teren, težak za igru […]