PROKUPČANI NA VRHU, BAREM DO SUTRA: Zona Jug – rezultati 14. kola

Tri pobede domaćina i jedan trijumf gostiju na utakmica odigranim danas. Preostali dueli 14. kola Zone Jug igraju se u nedelju.

Zona Jug – rezultati 14. kola:

OFK Kosanica – OFK Topličanin 0:1
Pusta Reka – Jablanica 2:0
Mladost 1959 (Vinarce) – Gračanica 7:4
Nebeski Anđeli – Jastrebac 4:0

U nedelju se sastaju:

Dinamo Jug – Sloga (Leskovac)
Radan – Svetlost
Gracko – SFK Morava
Jedinstvo (GS) – Mineralac
Plantaža – Jedinstvo (B)

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 14. kola:

1OFK Topličanin141013298+2131
2Jedinstvo (Gornje Stopanje)139223014+1629
3SU Dinamo Jug13841214+1728
4Jedinstvo (Bošnjace)137512911+1826
5Pusta Reka148062621+524
6Gracko136433418+1622
7SFK Morava (Vladičin Han)137152723+422
8Sloga (Leskovac)136253225+720
9Mineralac135442517+819
10Radan136162722+519
11Nebeski Andjeli145451916+319
12Plantaža135441414019
13OFK Kosanica145271826-817
14Jablanica145271832-1417
15Svetlost135172428-416
16Mladost 1959 (Vinarce)142391631-159
17Gračanica1410131350-373
18Jastrebac1402121052-422

Povezano

ODLIKOVANJE ZA PONOS: Predsednik opštine Bratislav Petrović priredio prijem za rukovodstvo FK Vlasina

Predsednik Opštine Vlasotince Bratislav Petrović organizovao je danas svečani prijem za čelne ljude Fudbalskog kluba Vlasina. Povod je redak i za ponos, kako je istaknuto tokom razgovora. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio je povodom Sretenja, Dana državnosti odlikovanja zaslužnim pojedincima i organizacija. Među malobrojnim odlikovanima iz sveta sporta našao se Fudbalski klub Vlasina koji je […]

Srpska liga Istok, 25. kolo: Trayal na +8, borba za opstanak sve neizvesnija

Odigrane su utakmice 25. kola u Srpskoj ligi Istok. Rezultati 25. kola Srpske lige Istok: Radnički (Pirot) – Meševo 6:0Sloga (Leskovac) – Hajduk Veljko 1:2Vlasina – Radnički (Svilajnac) 3:1OFK Brzi Brod – Trayal 0:1Jedinstvo (Paraćin) – Pčinja 0:2Timočanin – Budućnost (Popovac) 3:1Rembas – GFK Dubočica 1:0 U ovom kolu slobodna je GFK Jagodina. Tabela Srpske […]