SILNI „VUKOVI“: Leskovčani demolirali Beograđane

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su u Beogradu ekipu Obilića rezultatom 24:39 (12:21) u utakmici 18. kola Super lige.

Leskovčani su od 12. minuta (7:8) preuzeli kontrolu nad svim dešavanjima na terenu i već do odmora stekli nedostižnih 9 golova prednosti.

U nastavku su kapiten Atanasković i drugovi stigli i do 16 golova “viška”, i na kraju slavili zasluženo i rezultatski izuzetno ubedljivu pobedu sa 15 golova razlike.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: L. Pavlović 2, Milićević 4, Radulović 3, Petrović, Trajković, Manojlović, I. Mitrović 2, Spasić, A. Mitrović, Atanasković 4, Ristović 9, M. Pavlović 3, Milošević 8, Anđelković 4, Kocić, Arđelan.

Dubočica se posle 18. kola nalazi na 5. mesto na tabeli Super rukometne lige Srbije sa 22 osvojena boda.

U sledećem, 19. kolu koje se igra u petak 8. marta Dubočica u Leskovcu dočekuje lidera na tabeli i branioca titule, ekipu Vojvodine iz Novog Sada.

Povezano

Prve Zimske igre na vodi u Leskovcu u utorak 13. decembra – Evo i kako da se prijavite

Prve zimske igre na vodi u Leskovcu biće održane 13.12.2022. od 18h na bazenu SRC Dubočica. Ekipu čine 4 takmičara (minimum 1 devojka). Prijava ekipa je besplatna. Broj ekipa je ograničen. Ekipe će se takmičiti u 10 igara. Za tri prvoplasirane ekipe, kao i za MVP igara i najmlađeg učesnika obezbeđene su nagrade. Informacije i […]

Istorijski uspeh Košarkaškog kluba Zdravlje je uspeh celog grada

Košarkaški klub Zdravlje Leskovac ostvario je veliki, reklo bi se istorijski rezultat. Posle 12 godina u Leskovcu će se ponovo igrati Prva liga, odnosno Košarkaška liga Srbije. Bio je to povod da gradonačelnik Leskovca dr Goran Cvetanović sa saradnicima poseti trening košarkaša Zdravlja. Igrači su prvom čoveku grada uručili simboličan poklon – loptu sa potpisima […]