Prva liga Srbije, rezultati 23. kola i tabela: Dubočica na 4. mestu

Danas je odigrana većina utakmica 23. kola MozzartBet Prve lige Srbije.

GRAFIČAR – TEKSTILAC 2:2 (2:0)
Strelci: Mihajlo Spasojević 5′, Nikola Marjanović (autogol) 19′ – Filip Sredojević 87′, Stefan Stojanović 90′

NOVI SAD 1921 – KOLUBARA 0:2 (0:1)
Strelci: Nikola Furtula 12′, Mile Savković 49′

OFK BEOGRAD – INĐIJA TOYO TIRES 0:0

RADNIČKI NB – SMEDEREVO 1924 (nije odigrano – otkazana utakmica zbog nepostojanja uslova za njeno odigravanje)

DUBOČICA – RADNIČKI SM 0:0

METALAC – OFK VRŠAC 1:1 (1:1)
Strelci: Savo Arambašić (pen.) 23′ – Miloš Milivojević 35′

SLOBODA – MAČVA 2:0 (0:0)
Strelci: Rade Glišović 48′, Bojan Gajić 87′

JEDINSTVO – MLADOST GAT (četvrtak 07. mart, 14:00 časova)

Tabela Prve lige Srbije posle nepotpunog 23. kola:

1OFK Beograd2316434517+2852
2Inđija Toyo Tires2311572520+538
3Tekstilac2310762613+1337
4GFK Dubočica2391042421+337
5Jedinstvo (Ub)2210662926+336
6Kolubara238873223+932
7Radnički (Sremska Mitrovica)238871918+132
8OFK Vršac238871818032
9Smederevo 19242271051917+231
10RFK Grafičar238783333031
11Mačva237791819-128
12Metalac2351081623-725
13Mladost GAT224991725-821
14GFK Sloboda2348111326-1320
15RFK Novi Sad 19212344151838-2016
16Radnički (Novi Beograd) (-6)2247112439-1513

Povezano

Pobeda gostiju u derbiju u Leskovcu

Rukometaši Dubočice 54 poraženi su večeras u Leskovcu u duelu sa Metaloplastikom rezultatom 25:30, poluvreme 11:16. Meč je odigran u okviru 2. kola Super rukometne lige Srbije. Iako su najavljivali pobedu u utakmicu koja je dobila epitet derbija kola, Leskovčani nisu uspeli da iznenade favorizovane Šapčane koji su godinama unazad u samom vrhu srpskog rukometa. […]