Slavlje Leskovčana: Tallo pogodio za pobedu Dubočice

Fudbaleri Dubočice pobedili su večeras u Leskovcu ekipu Metalca iz Gornjeg Milanovca rezultatom 1:0 i zabeležili prvu radost u prolećnoj polusezoni.

Prva liga Srbije – 29. kolo

GFK DUBOČICA – METALAC 1:0

Strelac: Tallo u 45. minutu – Gradski stadion Dubočica, gledalaca: 1.500, sudija: Danilo Jerinić, žuti karton: Ilić (Dubočica).

DUBOČICA: Knežević Đorđević (Račić), Stevanović, Tallo (Đokić, Savić), Đurić, Milić (Ljubenović), Jovančić, Belić, Momčilović, Ilić, Tasić (Vlajković).

METALAC: Jordanov, Jovičić, Mirić, Ilić (Popović), Abah, Quanda (Milošević), Bulatović, Maksimović (Tomović), Žakula, Mijailović, Arambašić.

Konačno radost na Gradskom stadionu i važna pobeda Dubočice u borbi za mesto u plej of grupi Prve lige Srbije.

Tim se polako kompletira, povratak Đorđevića i Momčilovića vratio je mir u zadnju liniju Leskovčana, a prisustvo kapitena Savića nesumljivo podiže samopouzdanje igračima Dubočice.

Pobednik je odlučen u 1. minutu sudijske nadoknade vremena na kraju prvog poluvremena. Đurić je šutirao sa preko 20 metara, golman Metalca Jordanov kratko odbio loptu, na pravom mestu bio je internacionalac Tallo i manirom rasnog golgetera smestio loptu u mrežu Metalca.

Prva liga Srbije – rezultati 11. kola

Ovog vikenda na programu su utakmice 11. kola Prvelige Srbije. Rezultati 11. kola Prve lige Srbije: OFK Žarkovo – Dinamo 2:2Loznica – Radnički (Pirot) 1:1Borac 1926 (Čačak) – Radnički 1923 (Kragujevac) 1:2Zemun – Kabel 1:0 Kolubara – IMT subotua u 18:00 U nedelju se sastaju: Trayal – RFK GrafičarBudućnost (Dobanovci) – Radnički (Sremska Mitrovica)GFK Jagodina […]

Plivački klub Leskovac za vikend domaćin Međunarodnog plivačkog takmičenja „Srpski Mančester“

Plivački klub Leskovac u subotu i nedelju organizuje Međunarodno plivačko takmičenje pod nazivom “Srpski Mančester”. Takmičenje se organizuje na renoviranom olimpijskom bazenu u Sportskom centru Dubočica u Leskovcu. Organizatori su najavili u 5 starosnih kategorija. Kvalifikacione trke na programu su u subotu i nedelju u prepodnevnom terminu, sa početkom od 10 časova. Finalne trke po […]