Rukometaši Dubočice 54 deklasirali Proleter

Rukometaši Dubočice 54 deklasirali su ekipu Proletera iz Zrenjanina i slavili pobedu rezultatom 38:23 (19:12).

Meč je odigran u okviru 1. kola plej-aut grupe Super lige koja je formirana po završetku regularnog dela sela koji su Leskovčani završili na 5. mestu.

Osim dva izjednačenja u uvodnim minutima, Leskovčani su sve vreme ovog meča bili u vođstvu koje je raslo iz minuta u minut. Trener Dubočice Zlatko Petronijeviće pružio je priliku i mladim igračima koji su u završnici uvećali prednost svog tima do konačnih 15 golova razlike.

Za ekipu Dubočice 54 su igrali: L. Pavlović 3, Milićevič 4, Radulović 3, P. Petrović, Trajković 4, Trako 1, I. Mitrović, Spasić 4, A. Mitrović, Atanasković 1, Ristović 8, M. Pavlović 2, Milošević 5, Anđelković 3, Kocić (13 odbrana), Arđelan.

U 2. kolu sledeće srede 17. aprila u 19 časova Dubočica u Leskovcu dočekuje Crvenu Zvezdu.