Zona Jug – rezultati vanrednog (SREDA) 26. kola i tabela

Vranjanci su golom iz penala stigli do pobede u derbiju sezone, dok je Sloga u Prokuplju nastavila seriju pobeda.

Zona Jug – rezultati 26. kola:

Radan – Mladost 1959 (Vinarce) 8:0
Pusta Reka – Nebeski Anđeli 1:2
Jedninstvo (Gornje Stopanje) – Plantaža 3:0
SU Dinamo Jug – Jedinstvo (Bošnjace) 1:0
OFK Kosanica – Jastrebac 0:3
Svetlost – Jablanica 0:1
SFK Morava – Mineralac 2:2
OFK Topličanin – Sloga (Leskovac) 1:3

U četvrtak se sastaju:

Gracko – Gračanica

Tabela Zone Jug:

1SU Dinamo Jug261862539+4460
2Jedinstvo (Bošnjace)2617546828+4056
3Sloga (Leskovac)2617277540+3553
4OFK Topličanin2616466424+4052
5SFK Morava (Vladičin Han)2616377042+2851
6Jedinstvo (Gornje Stopanje)2615475941+1849
7Radan2615386635+3148
8Mineralac2612686238+2442
9Nebeski Andjeli2611784829+1940
10Gracko2510695945+1436
11Pusta Reka26120144848036
12Svetlost26112135350+335
13Jablanica2693144169-2830
14OFK Kosanica2582153156-2526
15Plantaža2674152748-2125
16Jastrebac2532202591-6611
17Mladost 1959 (Vinarce)2523201997-789
18Gračanica (-1)2410232098-782

Povezano

BUDUĆNOST I VLASINA NA ČELU TABELE: Srpska liga Istok – rezultati 14. kola i tabela

Odigrane su utakmice 14. kola Srpske lige Istok. Rezultati: Vlasina – Radan 2:1Rembas – Timočanin 2:1Župa – Mladost (Medoševac) 2:1Budućnost (Popovac) – Timok 1919 2:1Radnički (Svilajnac) – OFK Sinđelić 2:2Car Konstantin – Kablovi 4:3SFS Borac – Dunav 3:1Moravac Orion – Jedinstvo (Paraćin) 0:2SF Morava (V. Han) – Trstenik PPT 1:2OFK Topličanin – Pčinja 1:1 Srpska […]

Duel bivših prvoligaša: Leskovčani napunili mrežu Zaječaraca

Duel bivših prvoligaša pripao je domaćinju koji je predvođen Dušanom Savićem do nogu potukao goste iz Zaječara. Srpska liga Istok – 9. kolo GFK DUBOČICA – TIMOK 1919 5:0 Strelci: 1:0 P. Đorđević u 15., 2:0 Savić u 19., 3:0 savić u 23., 4:0 Savić u 59., 5:0 Mitrović u 79. minutu – Sportski centar […]