Zona Jug – rezultati vanrednog (SREDA) 26. kola i tabela

Vranjanci su golom iz penala stigli do pobede u derbiju sezone, dok je Sloga u Prokuplju nastavila seriju pobeda.

Zona Jug – rezultati 26. kola:

Radan – Mladost 1959 (Vinarce) 8:0
Pusta Reka – Nebeski Anđeli 1:2
Jedninstvo (Gornje Stopanje) – Plantaža 3:0
SU Dinamo Jug – Jedinstvo (Bošnjace) 1:0
OFK Kosanica – Jastrebac 0:3
Svetlost – Jablanica 0:1
SFK Morava – Mineralac 2:2
OFK Topličanin – Sloga (Leskovac) 1:3

U četvrtak se sastaju:

Gracko – Gračanica

Tabela Zone Jug:

1SU Dinamo Jug261862539+4460
2Jedinstvo (Bošnjace)2617546828+4056
3Sloga (Leskovac)2617277540+3553
4OFK Topličanin2616466424+4052
5SFK Morava (Vladičin Han)2616377042+2851
6Jedinstvo (Gornje Stopanje)2615475941+1849
7Radan2615386635+3148
8Mineralac2612686238+2442
9Nebeski Andjeli2611784829+1940
10Gracko2510695945+1436
11Pusta Reka26120144848036
12Svetlost26112135350+335
13Jablanica2693144169-2830
14OFK Kosanica2582153156-2526
15Plantaža2674152748-2125
16Jastrebac2532202591-6611
17Mladost 1959 (Vinarce)2523201997-789
18Gračanica (-1)2410232098-782

Povezano

DUBOČICA IZNAD „CRTE“: Prva liga Srbije – rezultati 28. kola i tabela

Pobedom nad direktnim rivalom u borbi za opstanak, ekipom Železničara iz Pančeva Leskovčani su prvi put posle dužeg vremena izađšli iz zone ispadanja. Sve to pod uslovom da kazna oduzimanja 6 bodova ekipama Borca i Jagodine opstane i posle razmatranja na višim instancama, zbog čega ovim ekipama još uvek nisu oduzeti bodovi na zvaničnoj tabeli […]

Fudbaleri Dubočice veruju u pobedu protiv Trayala u Kruševcu

Fudbaleri Dubočice u nedelju gostuju u Kruševcu gde će odmeriti snage sa ekipom Trajala. Deset kola pre kraja prvenastva u Prvoj ligi Srbiji Srbije Kruševljani se nalaze na 9. mestu na tabeli sa 32 osvojena boda, dva boda više od ekipa koje s enalaze u zoni ispadanja. Leskovčani su trenutno na 13. poziciji sa 27 […]