Zona Jug – rezultati 28. kola i tabela

Danas su odigrane i sve utakmice 28. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 28. kola:

Gracko – Mineralac 4:0
Radan – Nebeski Anđeli 3:1
Mladost 1959 – Plantaža 1:3
Pusta Reka – Jedinstvo (Bošnjace) 3:2
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Jastrebac 3:0 (sl. rezultat, gosti nisu došli)
SU Dinamo Jug – Gračanica 6:0
Svetlost – Sloga (Leskovac) 2:1
SFK Morava (Vladičin Han) – OFK Topličanin 1:4

Tabela Zone Jug posle 28. kola:

1SU Dinamo Jug282062659+5666
2Jedinstvo (Bošnjace)2818557434+4059
3Sloga (Leskovac)2818288043+3756
4OFK Topličanin2817476927+4255
5Radan2817387137+3454
6Jedinstvo (Gornje Stopanje)2816486545+2052
7SFK Morava (Vladičin Han)2816397250+2251
8Mineralac2813696543+2245
9Nebeski Andjeli2812795732+2543
10Gracko28126106648+1842
11Pusta Reka28140145951+842
12Svetlost28122145654+238
13OFK Kosanica28112153957-1835
14Jablanica28103154572-2733
15Plantaža2884163357-2428
16Jastrebac27322225100-7511
17Mladost 195928232320113-939
18Gračanica (-1)27102620109-892

Povezano

Sastav Srpske lige Istok u sezoni 2023/2024

U sezoni 2023/2024 Srpska liga Istok će brojati 16 članova, a odluku o njenom sastavu doneo je Izvršni odbor Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. U novu sezonu u borbu za prvo mesto koje vodi u Prvu ligu Srbije boriće se sledeći klubovi: Srpsku ligu „Istok“ u prvenstvu takmičarske 2023/24. godine činiće sledeći klubovi: Prvenstvo u […]

Zona Jug – rezultati kompletnog 20. kola i tabela

Danas su odigrane preostale utakmice 20. kola, a posle remija u Lebanu lidersku poziciju na tabeli preuzeo je Dinamo Jug iz Vranja. Zona Jug – rezultati 20. kola: Radan – Dinamo Jug 0:0Gracko – Pusta Reka 5:1Mineralac – Jastrebac 4:1Jablanica – Gračanica 5:1OFK Kosanica – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 4:3Svetlost – Mladost 1959 (Vinarce) 7:0SFK Morava […]

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *