Zona Jug – rezultati 29. kola i tabela

Ovog vikenda na programu su bile utakmice 29. kola Zone Jug, a Dinamo je na zadržao 7 bodova prednosti na vrhu tabele.

Zona Jug – rezultati 29. kola:

Mineralac – OFK Kosanica 5:3
jablanica – Dinamo Jug 1:3
Jastrebac – Pusta Reka 1:6
Plantaža – Nebeski Anđeli 0:0
SFK Morava – Radan 4:3
OFK Topličanin — Svetlost 2:0
Sloga (Leskovac) – Gracko 1:1
Gračanica – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 2:5
Jedinstvo (Bošnjace) – Mladost 1959 (Vinarce) 7:0

Tabela Zone Jug:

1SU Dinamo Jug2921626810+5869
2Jedinstvo (Bošnjace)2919558134+4762
3OFK Topličanin2918477127+4458
4Sloga Leskovac2918388144+3757
5Jedinstvo (Gornje Stopanje)2917487247+2555
6Radan2917397441+3354
7SFK Morava (Vladičin Han)2917397653+2354
8Mineralac2914697046+2448
9Nebeski Andjeli2912895732+2544
10Pusta Reka (-1)29150146554+1144
11Gracko29127106749+1843
12Svetlost29122155656038
13OFK Kosanica29112164262-2035
14Jablanica29103164675-2933
15Plantaža Donje Stopanje2985163357-2429
16Jastrebac Blace28322326106-8011
17Mladost 1959 Vinarce29232420120-1009
18Gračanica (-1)28102722114-922

Povezano

Srpska liga Istok – rezultati 23. kola i tabela

Danas je odigrana većina utakmica 23. kola Srpske lige Istok. Srpska liga Istok – rezultati 23. kola Jedinstvo 1936 – GFK Jagodina 2:2Jedinstvo (Paraćin) – Timok 2:1Trstenik PPT – Finamo Jug 2:2Đerdap – Radnički (Svilajnac) 2:1Morava 1918 – SFS Borac 3:1 U nedelju se sastaju; Vlasina – Budućnost (Popovac)OFK Brzi Brod – DunavRadnički (Pirot) – […]

Milan Mitić – Miksa glavni sudija Finala Kupa Srbije

Leskovački sudija Milan Mitić, inače predsednik Fudbalskih sudija grada Leskovca, dobio je poverenje da bude glavni sudija na finalnoj utakmici Kupa Srbije koja će se odigrati u Beogradu na stadionu Rajko Mitić od 21 čas između Crvene Zvezde i Čukaričkog u četvrtak, 25.5.2023. godine. U aktuelnoj sezoni Milan Mitić je studio i 168. večiti derbi. […]