Zona Jug – rezultati 29. kola i tabela

Ovog vikenda na programu su bile utakmice 29. kola Zone Jug, a Dinamo je na zadržao 7 bodova prednosti na vrhu tabele.

Zona Jug – rezultati 29. kola:

Mineralac – OFK Kosanica 5:3
jablanica – Dinamo Jug 1:3
Jastrebac – Pusta Reka 1:6
Plantaža – Nebeski Anđeli 0:0
SFK Morava – Radan 4:3
OFK Topličanin — Svetlost 2:0
Sloga (Leskovac) – Gracko 1:1
Gračanica – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 2:5
Jedinstvo (Bošnjace) – Mladost 1959 (Vinarce) 7:0

Tabela Zone Jug:

1SU Dinamo Jug2921626810+5869
2Jedinstvo (Bošnjace)2919558134+4762
3OFK Topličanin2918477127+4458
4Sloga Leskovac2918388144+3757
5Jedinstvo (Gornje Stopanje)2917487247+2555
6Radan2917397441+3354
7SFK Morava (Vladičin Han)2917397653+2354
8Mineralac2914697046+2448
9Nebeski Andjeli2912895732+2544
10Pusta Reka (-1)29150146554+1144
11Gracko29127106749+1843
12Svetlost29122155656038
13OFK Kosanica29112164262-2035
14Jablanica29103164675-2933
15Plantaža Donje Stopanje2985163357-2429
16Jastrebac Blace28322326106-8011
17Mladost 1959 Vinarce29232420120-1009
18Gračanica (-1)28102722114-922

Povezano

Zona Jug – rezultati 24. kola i tabela

Odigrane su utakmice 24. kola Zone Jug. Kiks Leskovčana na domaćem terenu iskoristila je ekipa Alakinca koja je pobedom u Grdelici smanjila prednost Sloge na 5 bodova. Zona Jug – rezultati 24. kola i tabela: Jedinstvo (Grdelica) – Alakince 3:4Svetlost – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 3:1Jablanica – Vranjska Banja 3:2Čekmin – OFK Kosanica 1:1Žitorađa – Budućnost […]

FS RIS objavio takmičarske brojeve Zone Jug: Leskovčani kreću iz Medveđe, Bošnjačani gosti Kosanice

Fudbalski savez Regiona istočne Srbije ranije je objavio na svom sajtu informaciju da neće biti održane konferencije klubova. Iz kancelarije FS RIS saopšteni su i takmičarski brojevi za novu sezonu u Zoni Jug koja počinje 15. avgusta. Jesenji deo prvenstva završava se 21. novembra. Na startu prvenstva leskovačka Sloga gostuje u Medveđi gde će odmeriti […]

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *