Zona Jug – rezultati 30. kola i tabela

Odigrano je 8 od 9 utakmica 30. kolo Zone Jug, na kojima su postignuta 43 gola ili nešto više od 5,5 po meču uz dodatnih 3:0 u vidu službenog rezultata na utakmici u Bojniku.

Zona Jug – rezultati 30. kola:

Radan – Plantaža 4:0
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Jablanica 6:1
SU Dinamo Jug – Mineralac 2:0
Gracko – OFK Topličanin 1:0
Nebeski Anđeli – Jedinstvo (Bošnjace) 6:1
Mladost 1959 – Jastrebac 2:7
Pusta Reka – Gračanica 3:0 (službeni rezultat, gost se nije pojavio u terminu predviđenom za odigravanje utakmice)
OFK Kosanica – Sloga (Leskovac) 5:4
Svetlost – SFK Morava (Vladičin Han) 0:2

Tabela Zone Jug:

1SU Dinamo Jug3022627010+6072
2Jedinstvo (Bošnjace)3019568240+4262
3OFK Topličanin3018487128+4358
4Jedinstvo (Gornje Stopanje)3018487848+3058
5Radan3018397841+3757
6Sloga (Leskovac)3018398549+3657
7SFK Morava (Vladičin Han)3018397853+2557
8Mineralac30146107048+2248
9Nebeski Anđeli3013896333+3047
10Pusta Reka (-1)30160146854+1447
11Gracko30137106849+1946
12Svetlost30122165658-238
13OFK Kosanica30122164766-1938
14Jablanica30103174781-3433
15Plantaža3085173361-2829
16Jastrebac (Blace) (-1)29422333108-7513
17Mladost 1959 (Vinarce) (-4)30232522127-1055
18Gračanica (-1)29102822117-952

Povezano

Zona Jug – rezultati 13. kola i tabela

Ovog vikenda na programu su utakmice 13. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Zona Jug – rezultati 13. kola Nebeski Anđeli – Pusta Reka 1:2OFK Topličanin – Žitorađa 1:3Pčinja – SFK Morava (Vladičin Han) 5:1 U nedelju se sastaju Radan – GrackoBSK Bujanovac – Svetlost Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Jedinstvo (Bošnjace) biće registrovana […]

PREDSEDNIK SRBIJE ODLIKOVAO VLASOTINČANE: Fudbalski klub Vlasina dobitnik Zlatne medalje za zasluge

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odlikovao je danas povodom Dana državnosti Republike Srbije Fudbalski klub Vlasina iz Vlasotinca. Ukazon Predsednika Republike Srbije FK Vlasina je odlikovana Zlatnom medaljom za izuzetne zasluge u afirmaciji sporta povodom 100 godina postojanja. U ime kluba medalju je primio predsednik Vlasine Bojan Vlajković, a svečanom uručenju ordena u Palati Srbije prisustvovao […]