Prva liga Srbije – rezultati 37. kola i konačna tabela Plej-of grupe

Odigrane su utakmice poslednjeg, 37. kola i Plej-of grupi Prve lige Srbije.

Plasman u Super ligu Srbije izborili su prvak PLS OFK Beograd i Jedinstvo iz Uba. U baraž duele sa Javorom i Železničarom će Inđija i Tekstilac.

Plef-of grupa Prve lige Srbije – pregled 37. kola:

NĐIJA TOYO TIRES – GRAFIČAR 2:2 (0:0)
Strelci: Andrija Mijailović 59′, Lazar Milošev 75′ – Strahinja Stojanović 57′, Ognjen Ajdar 69′

JEDINSTVO – SMEDEREVO 1924 2:1 (1:1)
Strelci: Zubairu Ibrahim 13′, Karikari Kwaku 56′ – Nikola Jovanović 1′

TEKSTILAC – MAČVA 0:0

OFK BEOGRAD – RADNIČKI SM 1:1 (1:1)
Strelci: Dejan Georgijević 22′ – Igor Vićentijević 39′

Završan tabela PLEJ-OFA Prve lige Srbije:

1OFK BEOGRAD37227863323173
2JEDINSTVO372071051391267
3INĐIJA Toyo Tires371781246351159
4TEKSTILAC3715121044271757
5SMEDEREVO 192437141494031956
6MAČVA371312123629751
7RADNIČKI (SM)371311133032-250
8RFK GRAFIČAR371212135154-348

Povezano

Finale Kupa FS RIS u sredu u Leskovcu

Finale Kupa Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije biće odigrano u sredu 14. avgusta sa početkom u 20 časova na Gradskom stadionu Dubočica u Leskovcu. Ovu odluku Izvršni odbor FSRIS doneo je na sednici održanoj 18. juna, o čemu je Sportska strana Juga ranije već pisala. U finalu se sastaju srpskoligaš OFK Sinđelić iz Niša i […]