Zona Jug – rezultati 31. kola i tabela

Odigrane su sve utakmice 31. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Dinamo iz Vranja se posle remija u Leskovcu nalazi na samo 1 bod od teoretskog obezbeđivanja osvajanja titule prvaka Zone Jug i overe plasmana u Srpsku ligu Istok.

Zona Jug – rezultati 31. kola:

Svetlost – Radan 0:5
SFK Morava – Gracko 1:1
OFK Topličanin – OFK Kosanica 3:4
Sloga (Leskovac) – Dinamo Jug 3:3
Mineralac – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 3:1
Jablanica – Pusta Reka 1:6
Gračanica – Mladost 1959 (Vinarce) 8:3
Jastrebac – Nebeski Anđeli 1:5
Jedinstvo (Bošnjace) – Plantaža 3:2

Tabela Zone Jug:

1SU Dinamo Jug3122727313+6073
2Jedinstvo (Bošnjace)3120568542+4365
3Radan3119398341+4260
4OFK Topličanin3118497432+4258
5Sloga (Leskovac)3118498852+3658
6Jedinstvo (Gornje Stopanje)3118497951+2858
7SFK Morava3118497954+2558
8Mineralac31156107349+2451
9Nebeski Andjeli3114896834+3450
10Pusta Reka (-1)31170147455+1950
11Gracko31138106950+1947
12OFK Kosanica31132165169-1841
13Svetlost31122175663-738
14Jablanica31103184887-3933
15Plantaža3185183564-2929
16Jastrebac (-1)30422434113-7913
17Gračanica (-1)30202830120-905
18Mladost 1959 (Vinarce) (-4)31232625135-1105

Povezano

Beograđani slavili u Leskovcu: Dubočica – Grafičar 1:3

U poslednjoj utakmici 4. kola Prve lige Srbije na leskovačkom Gradskom stadionu snage su odmerili domaća Dubočica i beogradski Grafičar. Prva liga Srbije – 4. kolo GFK DUBOČICA – RFK GRAFIČAR 1:3 Strelci: 0:1 Ajdar u 5. 0:2 Mladenović u 53. 1:2 Ilić u 79. 1:3 Nikolić u 84. – Leskovac, Gradski stadion Dubočica, gledalaca […]

VINARČANI BOLJI OD ŽITORAĐE: Zona Jug – rezultati 11. kola i tabela

U nedeljnom matineu odigran je jedan od dva derbija 11. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Mladost 1959 iz Vinarca je u prvom od dva današnja derbija pobedila Žitorađu rezultatom 1:2. Rezultati 11. kola Zone Jug: Nedelja Nedelja u 14:30Plantaža – Sloga (Leskovac)Lugina – SFK Morava (Vladičin Han)Jedinstvo (Gornje Stopanje) – RadanPlantaža – […]