Zona Jug – rezultati 33. kola i tabela

U pretposlednjem, 33. kolu Zone Jug odigrano je 7 od 9 rasporedom predviđenih utakmica.

Vinarčani su još jednom ostali sa nedovoljnim brojem igrača da završe svoj meč, ali su fer plej odnosom prema rivalima i takmičenju još jednom pobrali simpatije javnosti. Duel u Blacu registrovan je službenim rezultatom za gostujuće Jedinstvo, pa je tim iz Bošnjaca osigurao 2. poziciju na tabeli ali i epitet najuspešnijeg zonaša iz Jablaničkog okruga.

Zona Jug – rezultati 33. kola:

Gracko – Radan 2:0
Svetlost – OFK Kosanica 1:1
SFK Morava (Vladičin Han) – Dinamo Jug 2:1
OFK Topličanin – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 3:2
Sloga (Leskovac) – Pusta Reka 0:2
Mineralac – Mladost 1959 (Vinarce) 8:0 (prekid u 51. minutu, gost nije imao dovoljan broj igrača za nastavak utakmice)
Jablanica – Nebeski Anđeli 1:2
Gračanica – Plantaža 0:7
Jastrebac – Jedinstvo (Bošnjace) 0:3 (službeni rezultat)

Tabela Zone Jug:

1SU Dinamo Jug3323737616+6076
2Jedinstvo (Bošnjace)3321578848+4068
3Radan33203108943+4663
4OFK Topličanin33194107836+4261
5Jedinstvo (Gornje Stopanje)33194108758+2961
6SFK Morava (Vladičin Han)33194108459+2561
7Sloga (Leskovac)33184119260+3258
8Mineralac33176108450+3457
9Nebeski Andjeli3316897535+4056
10Pusta Reka (-1)33180157758+1953
11Gracko33148117454+2050
12OFK Kosanica33143165673-1745
13Svetlost33133176167-642
14Jablanica33113196090-3036
15Plantaža33105184564-1935
16Jastrebac (Blace) (-1)32422634119-8513
17Gračanica (-1)32203030132-1025
18Mladost 1959 (Vinarce) (-4)33232826154-1285

Povezano

ZA SPORT U MEDVEĐI 15 MILIONA: Najviše sredstava za programe fudbalskog i košarkaškog kluba „Jablanica“ i opštinskog Sportskog saveza

Danas su u Skupštinskoj sali opštine Medveđa potpisani ugovori o realizaciji programa finansiranja i podrške aktivnosti iz oblasti sporta na teritoriji opštine Medveđa. Odlukom o budžetu opredeljena su sredstva za finansiranje programa/projekta iz oblasti sporta od značaja za opštinu Medveđa za 2021. godinu, u iznosu od 15.000.000,00 dinara. Opštinsko veće opštine Medveđa je na predlog […]

Konferencija klubova i žreb za Srpsku ligu Istok: Derbi u Jagodini, Dubočica kreće iz Prahova, Popovčani na Rosulji

U Kruševcu je danas održana Konferencija klubova Srpske lige Istok. U radu Konferenciji učestvovali su i čelnici FSRIS na čelu se predsednikom Privremenog organa Zoranom Ignjatovićeim i članovima Ivanom Nikolićem i Ivanom Hadži Đorđevićem, Žrebom su određeni takmičarski brojevi, a u 1. kolu koje je na programu 13. i 14. avgusta se sastaju: (1) GFK […]