Zona Jug – rezultati 21. kola i tabela

Ovog vikenda na programu su bile utakmice 21. kola Zone Jug, pretposlednjeg u prvom delu sezone.

Zona Jug – rezultati 21. kola:

SFK Morava (Vladičin Han) – Sloga (Leskovac) 1:1
BSK Bujanovac – OFK Topličanin 3:2
Jedinstvo (Bošnjace) – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 2:4
Žitorađa – Radan 1:1
Kosovac – Pćinja 1:4
Donja Lomnica – Gracko 1:2

Tabela Zone Jug posle 21. kola:

1Sloga (Leskovac)2116327416+5851
2Pčinja2114436726+4146
3Gracko2111464027+1337
4BSK Bujanovac2110744639+737
5OFK Topličanin2111375931+2836
6Radan2110654728+1936
7SFK Morava (Vladičin Han)2111196252+1034
8Jedinstvo (Gornje Stopanje)219395551+430
9Žitorađa2156103241-921
10Jedinstvo (Bošnjace)2142153057-2714
11Donja Lomnica2132163289-5711
12Kosovac21111919106-874

Povezano

Play Off i Play Out Zone Jug – rezultati pretposlednjeg 4. kola i tabele

Odigrano je 5 utakmica pretposlednjeg kola Zone Jug. Radan je „pokvario“ slavlje Leskovčana, dok Donja Lomnica nije ni počela svoj meč zbog nedovoljnog broja igrača. Play Off Zona Jug – rezultati 4. kola: SFK Morava – BSK Bujanovac 4:3Pčinja – Gracko 3:1Sloga (Leskovac) – Radan 1:3 Tabela Play Off Zona Juga: 1 Sloga (Leskovac) 26 […]

Prva prolećna radost Vlasotinčana: kraj „posta“ dugog četiri i po meseca

Posle nešto više od četiri i po meseca Vlasina je slavila prvenstvenu pobedu i najavila žestoku borbu za opstanak u Srpskoj ligi Istok. Srpska liga Istok – 20. kolo VLASINA – JEDINSTVO (PARAĆIN) 2:0 Strelci: 1:0 Bogdanović u 50., 2:0 Mitrović u 88. minutu – Stadion Rosulja, sudija: Miloš Milenković (Kruševac), žuti kartioni: Đ. Stojković, […]