Zona Jug – rezultati 21. kola i tabela

Ovog vikenda na programu su bile utakmice 21. kola Zone Jug, pretposlednjeg u prvom delu sezone.

Zona Jug – rezultati 21. kola:

SFK Morava (Vladičin Han) – Sloga (Leskovac) 1:1
BSK Bujanovac – OFK Topličanin 3:2
Jedinstvo (Bošnjace) – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 2:4
Žitorađa – Radan 1:1
Kosovac – Pćinja 1:4
Donja Lomnica – Gracko 1:2

Tabela Zone Jug posle 21. kola:

1Sloga (Leskovac)2116327416+5851
2Pčinja2114436726+4146
3Gracko2111464027+1337
4BSK Bujanovac2110744639+737
5OFK Topličanin2111375931+2836
6Radan2110654728+1936
7SFK Morava (Vladičin Han)2111196252+1034
8Jedinstvo (Gornje Stopanje)219395551+430
9Žitorađa2156103241-921
10Jedinstvo (Bošnjace)2142153057-2714
11Donja Lomnica2132163289-5711
12Kosovac21111919106-874

Povezano

Srpska liga Istok – rezultati 5. kola i tabela

Utakmicama 5. kola nastavlja se prvenstvo u Srpskoj ligi Istok. Srpska liga Istok – rezultati 5. kola: Pčinja – Meševo 2:1Jedinstvo (Paraćin) – Vlasina 1:0GFK Jagodina – Budućnost (Popovac) 2:4Dunav – Radnički (Svilajnac) 0:4OFK Sinđelić – SFS Borac 2:1 U nedelju se sastaju: Radnički (Pirot) – TrayalŽitorađa – Jedinstvo 1936 (Kruševac)Timočanin – Đerdap Tabela Srpske […]

Leskovčani u osmini finala Kupa Srbije: GFK Dubočica – Mladost (Lučani) 1:1 / penalima 5:3

Voljom žreba ponovo su se u 1/16 finala Kupa Srbije sastali isti rivali kao i prošle, i ponovo je ovaj meč odigran u Surdulici. Kup Srbije, 1/16 finala GFK DUBOČICA – MLADOST (LUČANI) 1:1 / penalima 5:3 Strelci: 1:0 Aboosah u 9. minutu, 1:1 O. Alempijević u 69. – Surdulica, Gradski stadion, sudija: Aleksandar Vukadinović, […]