Zona Jug – rezultati 3. kola Play off / Play out i tabele

U Zoni Jug danas su na programu bile dve utakmice Play off grupi, dok su preostali mečevi zakazani za nedelju.

Paly off Zona Jug – rezultati 3. kola

Pčinja – SFK Morava (Vladičin Han) 1:3
Gracko – Sloga (Leskovac) 0:1

U nedelju u 17:30 se sastaju

Radan – BSK Bujanovac

Tabela Play off grupe Zone Jug:

1Sloga (Leskovac)25203210018+8263
2Pčinja2515557641+3550
3Gracko2513575230+2244
4Radan2411855431+2341
5SFK Morava (V. Han)25131117067+340
6BSK Bujanovac2410775352+137


Povezano

Jablanička okružna liga: rezultati 13. kola i tabele obe grupe na kraju jesenje polusezone

Odigrane su utakmice poslednjeg, 13. kola jesenjeg dela prvenstva u obe grupe Jablaničke okružne lige. U grupi „Istok“ Donja Lomnica, koja je u ovom kolu bila slobodna, je kolo prek kraja osvojila titulu jesenjeg prvaka. Najbliži pratioci, Jedinstvo iz Grdelice i Zloćudovo su ubedljivim pobedama smanjili prednosti kluba iz vlasotinačne opštine na 2, odnosno 3 […]

Košarkaši Zdravlja borbenom igrom stigli do 12. pobede u prvenstvu i 7 utakmica pre kraja ostvarili cilj sa početka sezone

Košarkaši Zdravlja pobedili su večeras u Leskovcu ekipu Dunava rezultatom 86:83 (20:21, 27:24, 24:13, 15:25). Leskovčani su borbenom igrom uspeli da se izdignu iznad svih problema koji su ih pritisli, pokazali su karakter kada je bilo najteže i nošeni podrškom sa tribina stigli do 12. pobede u sezoni kojom su praktično 7 utakmica pre kraja […]