Play Off Zone Jug – rezultati poslednjeg 5. kola i završna tabela

Odigrane su 2 od 3 utakmice poslednjeg, 5. kola Play Off grupe Zone, dok jedan duel nije odigran zbog nedolaska gostiju.

Zona Jug – rezultati 5. kola Play Off grupe

Radan – Pčinja 3:2
BSK Bujanovac – Sloga (Leskovac) 3:4
Gracko – SFK Morava (Vladičin Han) nije odigrano, gost se nije pojavio u terminu za odigravanje utakmice

Završna tabela Play Off-a Zone Jug:

1Sloga (Leskovac)27213310524+8166
2Pčinja2716568145+3653
3Radan2714856635+3150
4Gracko2613585333+2044
5SFK Morava26141117470+443
6BSK Bujanovac27107106066-637

Povezano

Junior Tallo zvanično novi igrač Dubočice, debituje najverovatnije na gostovanju u Vršcu sledećeg vikenda

Junior Tollo potpisao je ugovor sa leskovačkim prvoligašem. Internacionalac iz Obale Slonovače prethodno je prošao lekarske preglede koji su pokazali da ne postoje fizički problemi koji bi uticali na njegove igre. Tollo je potpisa ugovor sa Dubočicom, a biće i zvanično registrovan nakon sednice posebne komisije koja zaseda kada su u pitanju ovakvi transferi van […]

Žreb za 1/4 finale Kupa Jablaničkog okruga: Dubočica u Bošnjacu, Vlasina u Bojniku

U prostorijama Fudbalskog saveza Jablaničkog okruga obavljen je žreb za utakmice četvrtfinala (1/4) Kupa Jablaničkog okruga. Žreb je i ovoga puta bio poludirigovan kako bi se izbegli susreti srpskoligaša, a najzanimljivije će biti u Bojniku gde gostuje Vlasina i Bošnjacu gde će domaće Jedinstvo ugostiti Dubočicu. Parovi 1/4 (četvrtfinala) Kupa Jablaničkog okruga: Jedinstvo (Bošnjace) – […]