Zona Jug – rezultati 25. kola i tabela

Odigrane su sve utakmice 25. kola Zone Jug, a trku za plasman u Srpsku ligu Istok nastavljaju dve prvoplasirane ekipe.

Zona Jug – rezultati 25. kola:

Mineralac – OFK Topličanin 1:1
Jablanica – SFK Morava (Vladičin Han) 4:5
Jastrebac – Gracko 0:3
Plantaža -Dinamo Jug 0:2
Sloga (Leskovac) – Radan 3:0
Gračanica – Svetlost 0:3
Jedinstvo (Bošnjace) – OFK Kosanica 1:0
Nebeski Anđeli – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 0:0
Mladost 1959 (Vinarce) – Pusta Reka 1:7

Tabela Zone Jug posle 25. kola:

1SU Dinamo Jug251762529+4357
2Jedinstvo (Bošnjace)2517536827+4156
3OFK Topličanin2516456321+4252
4Sloga (Leskovac)2516277239+3350
5SFK Morava (Vladičin Han)2516276840+2850
6Jedinstvo (Gornje Stopanje)2514475641+1546
7Radan2514385835+2345
8Mineralac2512586036+2441
9Nebeski Andjeli2510784628+1837
10Gracko2510695945+1436
11Pusta Reka25120134746+136
12Svetlost25112125349+435
13Jablanica2583144069-2927
14OFK Kosanica2482143154-2326
15Plantaža2574142745-1825
16Mladost 1959 (Vinarce)2423191989-709
17Jastrebac (Blace)2422202391-688
18Gračanica (-1)2410232098-782

Povezano

Konferencija klubova i žreb za Srpsku ligu Istok: Derbi u Jagodini, Dubočica kreće iz Prahova, Popovčani na Rosulji

U Kruševcu je danas održana Konferencija klubova Srpske lige Istok. U radu Konferenciji učestvovali su i čelnici FSRIS na čelu se predsednikom Privremenog organa Zoranom Ignjatovićeim i članovima Ivanom Nikolićem i Ivanom Hadži Đorđevićem, Žrebom su određeni takmičarski brojevi, a u 1. kolu koje je na programu 13. i 14. avgusta se sastaju: (1) GFK […]

Mozzart Bet Prva liga Srbije – rezultati 5. kola i tabela

Utakmica 5. kola Prve lige Srbije zakazane su u terminima od nedelje do utorka. Prva liga Srbije – rezultati 5. kola: Dinamo Jug – GFK Dubočica 0:0Kabel – OFK Vršac 1:0Smederevo 1924 – Trayal 2:0FAP – Loznica 0:0 Voždovac – Ušće Novi Beograd nedelja u 20:00Borac 1926 – Tekstilac ponedeljak u 19:00Jedinstvo Ub – Mačva […]