Zona Jug – rezultati 25. kola i tabela

Odigrane su sve utakmice 25. kola Zone Jug, a trku za plasman u Srpsku ligu Istok nastavljaju dve prvoplasirane ekipe.

Zona Jug – rezultati 25. kola:

Mineralac – OFK Topličanin 1:1
Jablanica – SFK Morava (Vladičin Han) 4:5
Jastrebac – Gracko 0:3
Plantaža -Dinamo Jug 0:2
Sloga (Leskovac) – Radan 3:0
Gračanica – Svetlost 0:3
Jedinstvo (Bošnjace) – OFK Kosanica 1:0
Nebeski Anđeli – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 0:0
Mladost 1959 (Vinarce) – Pusta Reka 1:7

Tabela Zone Jug posle 25. kola:

1SU Dinamo Jug251762529+4357
2Jedinstvo (Bošnjace)2517536827+4156
3OFK Topličanin2516456321+4252
4Sloga (Leskovac)2516277239+3350
5SFK Morava (Vladičin Han)2516276840+2850
6Jedinstvo (Gornje Stopanje)2514475641+1546
7Radan2514385835+2345
8Mineralac2512586036+2441
9Nebeski Andjeli2510784628+1837
10Gracko2510695945+1436
11Pusta Reka25120134746+136
12Svetlost25112125349+435
13Jablanica2583144069-2927
14OFK Kosanica2482143154-2326
15Plantaža2574142745-1825
16Mladost 1959 (Vinarce)2423191989-709
17Jastrebac (Blace)2422202391-688
18Gračanica (-1)2410232098-782

Povezano

Zona Jug – rezultati 27. kola i tabela

Danas je odigrano 5 utakmica 27. kola Zone Jug, dok su preostali dueli zakazani za nedelju. Zona Jug – rezultati 27. kola: OFK Topličanin – Radan 1:2Sloga (Leskovac) – SFK Morava (Vladičin Han) 4:1Gračanica – OFK Kosanica 0:3Jedinstvo (Bošnjace) – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 4:3Nebeski Anđeli – Mladost 1959 (Vinarce) 7:0 U nedelju se sastaju: Mineralac […]

Vlasotinčani preplivali Dunav: Vlasina 4. pobedom u nizu sve bliže sredini tabele

Fudbalaeri Vlasine su na gostovanju u Prahovu nastavili seriju odličnih rezultata i posle 5. pobede u poslednjih 6 kola napravili iskorak ka sredini tabele. Srpska liga Istok – 25. kolo DUNAV – VLASINA 0:2 Strelac: 0:1 Slobodan Stojković u 33., 0:2 Slobodan Stojković u 82. minutu iz jedanaesterca – Prahovo, sudija: Miloš Grujić (Niš), žuti […]