Zona Jug – rezultati 25. kola i tabela

Odigrane su sve utakmice 25. kola Zone Jug, a trku za plasman u Srpsku ligu Istok nastavljaju dve prvoplasirane ekipe.

Zona Jug – rezultati 25. kola:

Mineralac – OFK Topličanin 1:1
Jablanica – SFK Morava (Vladičin Han) 4:5
Jastrebac – Gracko 0:3
Plantaža -Dinamo Jug 0:2
Sloga (Leskovac) – Radan 3:0
Gračanica – Svetlost 0:3
Jedinstvo (Bošnjace) – OFK Kosanica 1:0
Nebeski Anđeli – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 0:0
Mladost 1959 (Vinarce) – Pusta Reka 1:7

Tabela Zone Jug posle 25. kola:

1SU Dinamo Jug251762529+4357
2Jedinstvo (Bošnjace)2517536827+4156
3OFK Topličanin2516456321+4252
4Sloga (Leskovac)2516277239+3350
5SFK Morava (Vladičin Han)2516276840+2850
6Jedinstvo (Gornje Stopanje)2514475641+1546
7Radan2514385835+2345
8Mineralac2512586036+2441
9Nebeski Andjeli2510784628+1837
10Gracko2510695945+1436
11Pusta Reka25120134746+136
12Svetlost25112125349+435
13Jablanica2583144069-2927
14OFK Kosanica2482143154-2326
15Plantaža2574142745-1825
16Mladost 1959 (Vinarce)2423191989-709
17Jastrebac (Blace)2422202391-688
18Gračanica (-1)2410232098-782

Povezano

POJAČANJE IZ SPARTAKA: Ukrajinac Maksim Andruščenko novi igrač Dubočice, otišla trojica

Mladi ukrajinski fudbaler Maksim Andruščenko (Maksym Andrushchenko) novi je igrač leskovačke Dubočice. Dvadesetogodišnji Ukrajinac je u redove leskovačkog prvoligaša došao kao ustupljen igrač iz superligaša Spartaka iz Subotice. Andruščenko igra na ofanzivnim pozicijama na levoj strani terena, a ponikao je u Šahtjoru gde je prošao sve selekcije i igrao za drugi tim ovog ukrajinskog kluba. […]

Prva liga Srbije – rezultati i pregled svih utakmica 25. kola i tabela

Ovog vikenda na programu su bile utakmice 25. kola Mozzart Bet Prve lige Srbije, a 5 kola pre kraja borba za mesto u plej-ofu postaje sve zanimljivija. Prva liga Srbije – pregled utakmica 25. kola: GRAFIČAR – RADNIČKI SM 0:1 (0:1)Strelac: Stefan Stanisavljević 26′ DUBOČICA – MLADOST GAT 1:2 (1:0)Strelci: Stefan Đurić 21′ – Dragan […]