Zona Jug – rezultati 27. kola i tabela

Danas je odigrano 5 utakmica 27. kola Zone Jug, dok su preostali dueli zakazani za nedelju.

Zona Jug – rezultati 27. kola:

OFK Topličanin – Radan 1:2
Sloga (Leskovac) – SFK Morava (Vladičin Han) 4:1
Gračanica – OFK Kosanica 0:3
Jedinstvo (Bošnjace) – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 4:3
Nebeski Anđeli – Mladost 1959 (Vinarce) 7:0

U nedelju se sastaju:

Mineralac – Svetlost
Jablanica – Gracko
Jastrebac – Dinamo Jug
Plantaža – Pusta Reka

Tabela Zone Jug:

1SU Dinamo Jug261862539+4460
2Jedinstvo (Bošnjace)2718547231+4159
3Sloga2718277941+3856
4OFK Topličanin2716476526+3952
5Radan2716386836+3251
6SFK Morava (Vladičin Han)2716387146+2551
7Jedinstvo (Gornje Stopanje)2715486245+1749
8Nebeski Andjeli2712785529+2643
9Mineralac2612686238+2442
10Gracko2611696145+1639
11Pusta Reka26120144848036
12Svetlost26112135350+335
13Jablanica2693144169-2830
14OFK Kosanica2692153456-2229
15Plantaža2674152748-2125
16Jastrebac (Blace)2532202591-6611
17Mladost 1959 (Vinarce)26232119104-859
18Gračanica (-1)26102520103-832

Povezano

SLAVLJE LESKOVČANA U BEOGRADU: Kojić i Đokić vodili Dubočicu do pobede

Fudbaleri Dubočice pobedili su danas na gostovanju u Beogradu ekipu Grafičara u utakmici 4. kola Prve lige Srbije. Leskovčane je do pobede vodio sjajni tandem na dve strane na terena. Na golu je bio raspoloženi Milorad Kojić, dok je u napadu nerešiva enigma za „grafose“ bio Milan Đokić. Na terenu sa veštačkom travu, jednom od […]

Zona Jug – rezultati 13. kola i tabela

Odigrano je 5 od 8 utakmica 13. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Rezultati: Sloga (Leskovac) – Jedinstvo (Grdelica) 2:2OFK KOsanica – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 2:1Pusta Reka – Jablanica 1:1Budućnost (Orašje) – Čekmin 2:0Jedinstvo (Bošnjace) – Dobrič 3:1 U nedelju se sastaju: Vranjska Banja – GrackoAlakince – SvetlostŽitorađa – Nebeski Anđeli Tabela Zone […]

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *