Zona Jug – rezultati 28. kola i tabela

Danas su odigrane i sve utakmice 28. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 28. kola:

Gracko – Mineralac 4:0
Radan – Nebeski Anđeli 3:1
Mladost 1959 – Plantaža 1:3
Pusta Reka – Jedinstvo (Bošnjace) 3:2
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Jastrebac 3:0 (sl. rezultat, gosti nisu došli)
SU Dinamo Jug – Gračanica 6:0
Svetlost – Sloga (Leskovac) 2:1
SFK Morava (Vladičin Han) – OFK Topličanin 1:4

Tabela Zone Jug posle 28. kola:

1SU Dinamo Jug282062659+5666
2Jedinstvo (Bošnjace)2818557434+4059
3Sloga (Leskovac)2818288043+3756
4OFK Topličanin2817476927+4255
5Radan2817387137+3454
6Jedinstvo (Gornje Stopanje)2816486545+2052
7SFK Morava (Vladičin Han)2816397250+2251
8Mineralac2813696543+2245
9Nebeski Andjeli2812795732+2543
10Gracko28126106648+1842
11Pusta Reka28140145951+842
12Svetlost28122145654+238
13OFK Kosanica28112153957-1835
14Jablanica28103154572-2733
15Plantaža2884163357-2428
16Jastrebac27322225100-7511
17Mladost 195928232320113-939
18Gračanica (-1)27102620109-892

Povezano

Dubočicu očekuje teško gostovanje na Ubu

Verovatnoća da GFK Dubočica iznenadi Jedinstvo na Ubu, ima procenat kao mogućnsti da se dobije Loto premija, komentar je pristalica igre na sreću u mnogobrojnim kockarnicama na Jugu Srbije. Ali, odgovaraju oni koji duže pamte podsećanjem kako je lopta okrugla a fudbal čudesna igra. U kojoj se iznenađenja ne samo ne isključuju, već se javljaju […]

Kapiten Pavlović o startu u novom prvenstvu

Čak ni nepopravljivi optimisti nisu mogli da predvide ovakav start svojih ljubimaca: GFK Dubočica je pravila ekipu za nastupe na srpskoligaškom Istoku, a onda je posle istupanja SU Dinamo Jug, nenadano dobila, administrativnim putem, šansu da se ponovo takmiči u PLS. – Nije bilo dovoljno vremena za pripremne utakmice i uigravanje, a vidite kakvo je […]