Zona Jug – rezultati 29. kola i tabela

Ovog vikenda na programu su bile utakmice 29. kola Zone Jug, a Dinamo je na zadržao 7 bodova prednosti na vrhu tabele.

Zona Jug – rezultati 29. kola:

Mineralac – OFK Kosanica 5:3
jablanica – Dinamo Jug 1:3
Jastrebac – Pusta Reka 1:6
Plantaža – Nebeski Anđeli 0:0
SFK Morava – Radan 4:3
OFK Topličanin — Svetlost 2:0
Sloga (Leskovac) – Gracko 1:1
Gračanica – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 2:5
Jedinstvo (Bošnjace) – Mladost 1959 (Vinarce) 7:0

Tabela Zone Jug:

1SU Dinamo Jug2921626810+5869
2Jedinstvo (Bošnjace)2919558134+4762
3OFK Topličanin2918477127+4458
4Sloga Leskovac2918388144+3757
5Jedinstvo (Gornje Stopanje)2917487247+2555
6Radan2917397441+3354
7SFK Morava (Vladičin Han)2917397653+2354
8Mineralac2914697046+2448
9Nebeski Andjeli2912895732+2544
10Pusta Reka (-1)29150146554+1144
11Gracko29127106749+1843
12Svetlost29122155656038
13OFK Kosanica29112164262-2035
14Jablanica29103164675-2933
15Plantaža Donje Stopanje2985163357-2429
16Jastrebac Blace28322326106-8011
17Mladost 1959 Vinarce29232420120-1009
18Gračanica (-1)28102722114-922

Povezano

Zona Jug, 21. kolo: Trka utroje za titulu

U sredu su odigrane utakmice 21. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Zona Jug – rezultati 21. kola: Moravac Orion – Pusta Reka 0:5Žitorađa – Čekmin 2:1OFK Topličanin – Plantaža 5:1Alakince – Jablanica 4:1Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Radan 1:2Trnovac – Nebeski Anđeli 3:2 Slobodni su bili Svetlost i SFK Morava. Tabela Zoje Jug […]