Prva liga Srbije – rezultati 37. kola i konačna tabela Plej-of grupe

Odigrane su utakmice poslednjeg, 37. kola i Plej-of grupi Prve lige Srbije.

Plasman u Super ligu Srbije izborili su prvak PLS OFK Beograd i Jedinstvo iz Uba. U baraž duele sa Javorom i Železničarom će Inđija i Tekstilac.

Plef-of grupa Prve lige Srbije – pregled 37. kola:

NĐIJA TOYO TIRES – GRAFIČAR 2:2 (0:0)
Strelci: Andrija Mijailović 59′, Lazar Milošev 75′ – Strahinja Stojanović 57′, Ognjen Ajdar 69′

JEDINSTVO – SMEDEREVO 1924 2:1 (1:1)
Strelci: Zubairu Ibrahim 13′, Karikari Kwaku 56′ – Nikola Jovanović 1′

TEKSTILAC – MAČVA 0:0

OFK BEOGRAD – RADNIČKI SM 1:1 (1:1)
Strelci: Dejan Georgijević 22′ – Igor Vićentijević 39′

Završan tabela PLEJ-OFA Prve lige Srbije:

1OFK BEOGRAD37227863323173
2JEDINSTVO372071051391267
3INĐIJA Toyo Tires371781246351159
4TEKSTILAC3715121044271757
5SMEDEREVO 192437141494031956
6MAČVA371312123629751
7RADNIČKI (SM)371311133032-250
8RFK GRAFIČAR371212135154-348

Povezano

Jablanička okružna liga, rezultati 16. kola i tabele obe grupe

Odigrane su utakmice 16. kola u obe grupe Jablaničke okružne lige. Jablanička okružna liga, grupa ISTOK – rezultati 16. kola: Zloćudovo – Jedinstvo (Š) 4:1Kumarevo – Mladost (B) 0:4OFK Brza – Vučje 1:3Bratstvo – Polet 0:0Jedinstvo (G) – Progres 3:0Umac – Donja Lomnica 0:4 Tabela Jablaničke okružne lige, grupa Istok: 1 Donja Lomnica 15 13 […]

Fudbaleri Dubočice osvojili bod protiv Mladosti u Novom Sadu

Fudbaleri Dubočice igrali su danas u Novom Sadu nerešeno sa ekipom Mladost GAT u utakmici 10. kola MozzartBet Prve lige Srbije. Leskovčani su u Novi Sad otputovali kao favoriti, ali su u sudijskoj nadoknadi vremena uspeli da postignu gol vredan osvajanja jednog boda u duelu sa „fenjerašem“, Domaćin je napadao većim delom utakmice. Podmlađeni sastav […]