Zona Jug – rezultati 31. kola i tabela

Odigrane su sve utakmice 31. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Dinamo iz Vranja se posle remija u Leskovcu nalazi na samo 1 bod od teoretskog obezbeđivanja osvajanja titule prvaka Zone Jug i overe plasmana u Srpsku ligu Istok.

Zona Jug – rezultati 31. kola:

Svetlost – Radan 0:5
SFK Morava – Gracko 1:1
OFK Topličanin – OFK Kosanica 3:4
Sloga (Leskovac) – Dinamo Jug 3:3
Mineralac – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 3:1
Jablanica – Pusta Reka 1:6
Gračanica – Mladost 1959 (Vinarce) 8:3
Jastrebac – Nebeski Anđeli 1:5
Jedinstvo (Bošnjace) – Plantaža 3:2

Tabela Zone Jug:

1SU Dinamo Jug3122727313+6073
2Jedinstvo (Bošnjace)3120568542+4365
3Radan3119398341+4260
4OFK Topličanin3118497432+4258
5Sloga (Leskovac)3118498852+3658
6Jedinstvo (Gornje Stopanje)3118497951+2858
7SFK Morava3118497954+2558
8Mineralac31156107349+2451
9Nebeski Andjeli3114896834+3450
10Pusta Reka (-1)31170147455+1950
11Gracko31138106950+1947
12OFK Kosanica31132165169-1841
13Svetlost31122175663-738
14Jablanica31103184887-3933
15Plantaža3185183564-2929
16Jastrebac (-1)30422434113-7913
17Gračanica (-1)30202830120-905
18Mladost 1959 (Vinarce) (-4)31232625135-1105

Povezano

Srpska liga Istok – rezultati 1. kola

Utakmicom Trayal – Meševo 1:0 u petak je počela sezona u Srpskoj ligi Istok, a nastavljena danas kad su na programu bila četiri duela. Srpska liga Istok – rezultati 1. kola: Trayal – Meševo 1:0Pčinja – Jedinstvo 1936 (Kruševac) 1:0Jedinstvo (Paraćin) – Đerdap 0:0GFK Jagodina – SFS Borac 2:1 U nedelju u 17:30 se sastaju: […]

Pregled svih utakmica 24. kola i tabela Prve lige Srbije

Odigrane su sve utakmice 24. kola Mozzart Bet Prve lige Srbije, a situacija na tabeli postaje sve zanimljivija. Kada Smederevo i zvanično dobije službenim rezultatom duel sa Radničkim NB, od 4. do 9. mesta na tabeli čak 6 klubova će biti u okviru razlike od samo 2 boda. To praktično znači da se očekuje i […]