Mozzart Bet Prva liga Srbije – pregled utakmica 3. kola i tabela

Od petka do nedelje na programu su utakmice 3. kola Mozzart Bet Prve lige Srbije.

Prva liga Srbije – pregled 3. kola:

DINAMO JUG – FAP 2:0 (0:0)
Strelac: Filip Gligorijević 86′, 90′

KABEL – TEKSTILAC 0:0

ZEMUN – TRAYAL 3:2 (1:1)
Strelci: Dejan Milićević 9′, Dimitrije Tabaković 58′, Miloš Rošević 71′ – Vanja Đorđević 18′, Jasin Rašljanin 55′

SMEDEREVO 1924 – LOZNICA 2:0 (1:0)
Strelci: Darko Stanojević (autogol) 37′, Petar Barac 77′

BORAC 1926 – UŠĆE NOVI BEOGRAD 0:1 (0:0)
Strelac: Tomislav Todorović 57′

MAČVA – OFK VRŠAC 1:0 (1:0)
Strelac: Darko Terzić 37′

VOŽDOVAC – GFK DUBOĆICA 1:1 (0:1)
Strelci: Govanni Ouanda 90′ – Filip Halabrin 15′

JEDINSTVO – RFK GRAFIČAR (nedelja 17. avgust, 20.00 časova)

Tabela Prve lige Srbije:

1SMEDEREVO 192433005059
2ZEMUN33006339
3VOŽDOVAC31209275
4UŠĆE NOVI BEOGRAD31203215
5RFK GRAFIČAR21104224
6OFK VRŠAC31113304
7SU DINAMO JUG31112204
8TRAYAL31114404
9MAČVA311145-14
10BORAC 192631023213
11KABEL30302203
12JEDINSTVO20202202
13TEKSTILAC302145-12
14LOZNICA301225-31
15GFK DUBOČICA301215-41
16FAP3003010-100

Povezano

Međuopštinska liga FSJO – rezultati 11. kola i tabela

Odigrane su utakmice 11. kola Međuopštinske lige Fudbalskog saveza Jablaničkog okruga. Međuopštinska liga, rezultati 11. kola: Šumadija – Radnički 4:1Moravac (P) – Umac 2:1Bobište – Bratstvo 4:2Kumarevo 65 – Gradac 1:2Mladi Borac – Real 2:2Moravac (G) – Progres 2:5Jedinstvo (Š) – OFK Brza 3:0Veliko Trnjane – Sloboda 1:1 Tabela Zone Jug posle 11. kola: 1 […]

Rezultati 2. kola Kupa FS Jablaničkog okruga

Danas su na programu bile utakmice 2. kola Kupa Fudbalskog saveza Jablaničkog okruga. Kup FSJO – rezultati 2. kola: Mladost (Batulovce) – Progres 0:2Jedinstvo (Šišava) – Sloga (Lipovica) 0:0 / penalima 8:7OFK Pomoravlje – BSK 4:0Donja Lomnica – Lemind 1953 4:1Vučje – Građanski 5:1Polet – Zloćudovo 1:1 / penalima 4:2Železničar – Morava (Gložane) 3:1Veliko Trnjane […]