Mozzart Bet Prva liga Srbije – pregled utakmica 3. kola i tabela

Od petka do nedelje na programu su utakmice 3. kola Mozzart Bet Prve lige Srbije.

Prva liga Srbije – pregled 3. kola:

DINAMO JUG – FAP 2:0 (0:0)
Strelac: Filip Gligorijević 86′, 90′

KABEL – TEKSTILAC 0:0

ZEMUN – TRAYAL 3:2 (1:1)
Strelci: Dejan Milićević 9′, Dimitrije Tabaković 58′, Miloš Rošević 71′ – Vanja Đorđević 18′, Jasin Rašljanin 55′

SMEDEREVO 1924 – LOZNICA 2:0 (1:0)
Strelci: Darko Stanojević (autogol) 37′, Petar Barac 77′

BORAC 1926 – UŠĆE NOVI BEOGRAD 0:1 (0:0)
Strelac: Tomislav Todorović 57′

MAČVA – OFK VRŠAC 1:0 (1:0)
Strelac: Darko Terzić 37′

VOŽDOVAC – GFK DUBOĆICA 1:1 (0:1)
Strelci: Govanni Ouanda 90′ – Filip Halabrin 15′

JEDINSTVO – RFK GRAFIČAR (nedelja 17. avgust, 20.00 časova)

Tabela Prve lige Srbije:

1SMEDEREVO 192433005059
2ZEMUN33006339
3VOŽDOVAC31209275
4UŠĆE NOVI BEOGRAD31203215
5RFK GRAFIČAR21104224
6OFK VRŠAC31113304
7SU DINAMO JUG31112204
8TRAYAL31114404
9MAČVA311145-14
10BORAC 192631023213
11KABEL30302203
12JEDINSTVO20202202
13TEKSTILAC302145-12
14LOZNICA301225-31
15GFK DUBOČICA301215-41
16FAP3003010-100

Povezano

PIROĆANCI NA 100%: Srpska liga Istok – rezultati 4. kola i tabela

Odigrane su sve utakmice 4. kola Srpske lige Istok. Rezultati 4. kola Srpske lige Istok: SFS Borac – Meševo 2:0Radnički (Pirot) – OFK Brzi BrodBudućnost (Popovac) – Car Konstantin GFK Dubočica – Timočanin 5:2Timok 1919 – Pčinja 0:0GFK Jagodina – Jedinstvo (Paraćin) 1:0Radnički (Svilajnac) – Vlasina 2:1OFK Topličanin – Dunav 3:2 Tabela Srpske lige Istok […]

U leskovačkoj hali „Partizan“ počeo FFA Futsal kvalifikacioni turnir za dečake od 8 do 12 godina

U sportskoj hali „Partizan“ u Leskovcu danas je počeo FFA kvalifikacioni turnir na kome se očekuje učešće oko 250 mladih igrača rođenih između 2008. i 2013. godine. Prve tri ekipe iz svih pet uzrasnih kategroija učestvovaće na završnim turnirima na nivou Srbije. Turnir je otvorio gradski većnik Aleksandar Pejčić, koji je istakao veliki značaj ulaganja […]