Zona Jug – svi rezultati 2. kola i tabela

Juče i danas po rasporedu su trebale da budu odigrane utakmice 2. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 2. kola:

Svetlost – BSK Bujanovac 6:0
Jedinstvo (Bošnjace) – Jedinstvo (Gornje Stopanje) – domaćin se nije pojavio u terminu za odigravanje utakmice
Žitorađa – Topličanin 2:3
Pusta Reka – Nebeski Anđeli 3:0
Gracko – Radan 0:0
SFK Morava – Pčinja (odloženo)

Tabela Zone Jug:

1Pusta reka220051+46
2Radan211031+24
3Gracko211010+14
4Jedinstvo (Gornje Stopanje)110071+63
5Svetlost210161+53
6Pčinja110020+23
7OFK Topličanin21014403
9SFK Morava (Vladičin Han)100113-20
10Žitorađa200225-30
11Nebeski Anđeli100103-30
11BSK Bujanovac2002113-120
12Jedinstvo (Bošnjace) 00000000

Povezano

Prva liga Srbije – rezultati 11. kola

Ovog vikenda na programu su utakmice 11. kola Prvelige Srbije. Rezultati 11. kola Prve lige Srbije: OFK Žarkovo – Dinamo 2:2Loznica – Radnički (Pirot) 1:1Borac 1926 (Čačak) – Radnički 1923 (Kragujevac) 1:2Zemun – Kabel 1:0 Kolubara – IMT subotua u 18:00 U nedelju se sastaju: Trayal – RFK GrafičarBudućnost (Dobanovci) – Radnički (Sremska Mitrovica)GFK Jagodina […]

Na Rosulji ne pamte ovakav priliv talenata

Gde će se plasirati, kako će igrati i koliko će svojim mladalačkim nadahnućem motivisati Vlasotinčane da ih prate više nego u prethodnoj sezoni, znaće se posle usvajanja predloga kontrolnih utakmica koje je, kao vrhunski profesionalac, spremio generalni sekretar Goran Miladinović. Taj plan treba da prihvati i ozvaniči novi trener, koga svakodnevno očekuju na Rosulji. – […]