Zona Jug – svi rezultati 2. kola i tabela

Juče i danas po rasporedu su trebale da budu odigrane utakmice 2. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 2. kola:

Svetlost – BSK Bujanovac 6:0
Jedinstvo (Bošnjace) – Jedinstvo (Gornje Stopanje) – domaćin se nije pojavio u terminu za odigravanje utakmice
Žitorađa – Topličanin 2:3
Pusta Reka – Nebeski Anđeli 3:0
Gracko – Radan 0:0
SFK Morava – Pčinja (odloženo)

Tabela Zone Jug:

1Pusta reka220051+46
2Radan211031+24
3Gracko211010+14
4Jedinstvo (Gornje Stopanje)110071+63
5Svetlost210161+53
6Pčinja110020+23
7OFK Topličanin21014403
9SFK Morava (Vladičin Han)100113-20
10Žitorađa200225-30
11Nebeski Anđeli100103-30
11BSK Bujanovac2002113-120
12Jedinstvo (Bošnjace) 00000000

Povezano

Ivan Bošnjak novi predsednik GFK Dubočice

Nagađanja i neizvesnosti više nema. Jedan od čelnika novog generalnog sponzora leskovačkog prvoligaša, „Milenijum grupe“ u Beogradu, Ivan Bošnjak u društvu Ranka Stojića, funkcionera FSS vodio je u Leskovcu završne razgovore o preuzimanju kluba- Sliku realnog stanja u GFK Dubočica,dao je praktično jedini aktivni rukovodilac, dosadašnji sportski direktor Dušan Savić. Kako nezvanično saznajemo,kompletno rukovođenje kluba […]

Prva liga Srbije – rezultati 7. kola i tabela

Utakmice 7. kola Prve lige Srbije igraju se od subote do ponedeljka, a nedeljni dueli doneli su pobede Leskovčana i Kruševljana na gostovanjima. Prva liga Srbije – rezultati 7. kola: Zemun – GFK Dubočica 1:4RFK Grafičar – Radnik 1:0Inđija – Trayal 1:2Radnički (SM) – Mačva 0:1Voždovac – Smederevo 1924 0:1Javor Matis – GFK Sloven nedelja […]