Zona Jug – svi rezultati 2. kola i tabela

Juče i danas po rasporedu su trebale da budu odigrane utakmice 2. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 2. kola:

Svetlost – BSK Bujanovac 6:0
Jedinstvo (Bošnjace) – Jedinstvo (Gornje Stopanje) – domaćin se nije pojavio u terminu za odigravanje utakmice
Žitorađa – Topličanin 2:3
Pusta Reka – Nebeski Anđeli 3:0
Gracko – Radan 0:0
SFK Morava – Pčinja (odloženo)

Tabela Zone Jug:

1Pusta reka220051+46
2Radan211031+24
3Gracko211010+14
4Jedinstvo (Gornje Stopanje)110071+63
5Svetlost210161+53
6Pčinja110020+23
7OFK Topličanin21014403
9SFK Morava (Vladičin Han)100113-20
10Žitorađa200225-30
11Nebeski Anđeli100103-30
11BSK Bujanovac2002113-120
12Jedinstvo (Bošnjace) 00000000

Povezano

VRANJANCI SRUŠILI LIDERA: Prva liga Srbije, rezultati 26. kola i tabela

Fudbaleri Dinama pobedili su danas u Vranju ekipu kragujevačkog Radničkog 1923 i tako najavili da ne odustaju od borbe za opstanak u Prvoj lgii Srbiji. Utakmica u Kraljevu između domaće Sloge i Trayala iz Kruševca odložena je za sutra (četvrtak) zbog snega na terenu u Kraljevu. U četvrtak se, prema ranijem rasporedu igraju i mečevi […]

Jablanička okružna liga – rezultati 6. kola i tabela

Odigrane su utakmice 6. kola Jablaničke okružne lige FS JO. Jablanička okružna liga – rezultati 6. kola: Budućnost (Orašje) – Bobište 1:2Mladost (Batulovce) – Jedinstvo (Grdelica) 3:3Železničar – Milanovo 4:0Lemind 1953 – BSK 2:1Moravac (Pečenjevce) – Čekmin 2:2OFK Morava – Sloga (Lipovica) 2:1Zloćudovo – Polet 4:0Donja Lomnica – Gradac 6:0 Tabela Jablaničke okružne lige posle […]