Jablanička okružna liga, grupe Istok i Zapad – rezultati 6. kola i tabele

U obe grupe Jablaničke okružne lige na rasporedu su bile utakmice 6. kola.

Jablanička okružna liga, grupa ZAPAD – rezultati 6. kola

Radnički (Pertate) – Čekmin 3:3
Moravac (Pečenjevce) – BSK 2:0
Železničar – Plantaža 2:5
Jablanica – Lemind 0:1
Milanovo – Sloga (Lipovica) 2:6

Tabela grupe ZAPAD Jablaničke okružne lige

1Lemind 19536510101+916
2Plantaža64202713+1414
3Jablanica6402127+512
4Sloga (Lipovica)6312128+410
5Čekmin62221511+48
6Radnički (Pertate)62221916+38
7Moravac (Pečenjevce)6204811-36
8Milanovo (-1)6204917-85
9Železničar6114416-124
10BSK6015420-161

Jablanička okružna liga, grupa ISTOK – rezultati 6. kola

Jedinstvo (Grdelica) – Zloćudovo 1:3
OFK Morava (Leskovac) – Bratstvo 0:0
Budućnost (Orašje) – Mladost (Batulovce) 3:3
Vučje – Polet 0:2
Progres – Bobište 3:0

Tabela grupe ISTOK Jablaničke okružne lige

1Progres6501175+1215
2Zloćudovo64112012+813
3Bratstvo632188011
4Polet631276+110
5OFK Morava (Leskovac)63121010010
6Bobište6303161609
7Vučje62136607
8Budućnost (Orašje)6123913-45
9Mladost (Batulovce)60241015-52
10Jedinstvo (Grdelica)6024214-122


Povezano

Srpska liga Istok, 13. kolo: Trijumf Kruševljana u Pirotu, samo Popovčani prate lidera

Danas je odigrano preostalih 6 utakmica 13. kola Srpske lige Istok. Gosti su se radovali u dva derbija ovog kola. Vodeći Trayal je na gostovanju u Pirotu potvrdio odličnu formu, ali i da je jedini od doskorašnjih prvoligaša ozbiljan kandidat za povratak u Prvu ligu Srbije. Popovčani su na teškom gostovanju u Vlasotincu osvojili sva […]

Srpska liga Istok – rezultati 34. kola i tabela

Danas su odigrane 3 utakmice 34. kola Srpske lige Istok. Srpska liga Istok – rezultati 34. kola: OFK Topličanin – Trstenik PPT 3:2SFK Morava – Kablovi 11:0Moravac Orion – Mladost (Medoševac) 2:7 U nedelju se sastaju: Vlasina – OFK SinđelićRadnički (S) – DunavSFS Borac – Timok 1919Budućnost (P) – PčinjaCar Konstantin – Jedinstvo (P)Župa – […]