Zona Jug – rezultati 12. kola

Danas su odigrane 2 utakmice 12. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – 12. kolo

Gracko – Sloga (Leskovac) 2:2
Nebeski Anđeli – Budućnost (Orašje) 1:0

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 12. kola:

1Sloga (Leskovac)129212662029
2Nebeski Anđeli126511810823
3Jablanica1163227151221
4Alakince11632169721
5Žitorađa116231910920
6Budućnost (Orašje)125432014619
7Jedinstvo (G.Stopanje)115152424016
8Pusta Reka115151515016
9OFK Kosanica114342116515
10Svetlost114341614215
11Vranjska Banja113532016414
12Jedinstvo (Grdelica)114072031-1112
13Čekmin114071731-1412
14Jedinstvo (Bošnjace) (-1)113351320-711
15Gracko120391230-183
16Dobrič110291235-232

U nedelju se sastaju:

Jedinstvo (Grdelica) – Žitorađa
Čekmin – Pusta Reka
Jablanica – Alakince
Svetlost – Jedinstvo (Bošnjace)
Dobrič – OFK Kosanica
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Vranjska Banja

Povezano

DEBAKLI JABLANICE, MLADOSTI I JASTREPCA! Zona Jug – rezultati 16. kola i tabela

Danas su odigrane 3 utakmice 16. kola Zone Jug, a pobednici ovih duela postigli su ukupno 22 gola, a poraženi nijedan. Zona Jug – rezultati 16. kola: Jedinstvo (Bošnjace) – Jastrebac 8:0Mladost 1959 (Vinarce) – Mineralac 0:7Nebeski Anđeli – Jablanica 7:0 (prekid u 64. minutu, gost zbog povreda ostao sa nedovoljnim brojem igrača za nastavak […]

Sloga se vraća u Srpsku ligu Istok! Leskovčani „osmicom“ demolirali najbližeg pratioca

Fudbaleri leskovačke Sloge su 3 kola pre kraja i teoretski obezbedili osvajanje titule prvaka Zone Jug i povratak u Srpsku ligu Istok. Zona Jug – 2. kola Play off grupe Zone Jug SLOGA (LESKOVAC) – PČINJA 8:1 1:0 P. Đordjević u 13, 2:0 Jović u 22., 3:0 Mitrović u 23., 4:0 Anđelić u 33., 5:0 […]