Zona Jug – rezultati 13. kola i tabela

Odigrane su utakmice 13. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – 13. kolo:

Vranjska Banja – Gracko odloženo
Alakince – Svetlost 5:3
Žitorađa – Nebeski Anđeli 2:1
Sloga (Leskovac) – Jedinstvo (Grdelica) 2:2
OFK Kosanica – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 2:1
Pusta Reka – Jablanica 1:1
Budućnost (Orašje) – Čekmin 2:0
Jedinstvo (Bošnjace) – Dobrič 3:1

Tabela Zone Jug posle 13. kola:

UtPBXPRGDGPGRBod
1Sloga (Leskovac)13931288+2030
2Alakince137422213+925
3Jablanica136522917+1223
4Žitorađa137242314+923
5Nebeski Andjeli136521912+723
6Budućnost (Orašje)136432214+822
7Pusta Reka136252019+120
8OFK Kosanica135352319+418
9Jedinstvo (G.Stopanje)135262627-117
10Svetlost134451919016
11Jedinstvo (Grdelica)135172535-1016
12Vranjska Banja123632117+415
13Jedinstvo (Bošnjace) (-1)134451621-515
14Čekmin134092037-1712
15Dobrič1312101538-235
16Gracko120391230-183

Povezano

Srpska liga Istok – rezultati 28. kola i tabela

Započetko je 7 a na terenu završeno samo 6 utakmica 28. kola Srpske lige Istok, dok je duel u Vlasotincu između Pčinje i Borca prekinut u 80. minutu. Srpska liga Istok – rezultatiu 28. kola: Pćinja – SFS Borac prekid u 80. minutu kod rezultata 1:3Meševo – Žitorađa nije odigranoGFK Jagodina – Timočanin 3:2Jedinstvo (Paraćin) […]

Čukarički i Olimpijakos na Gradskom stadionu Dubočica: trening i press konferencija

Dan uoči revanš susreta kvalifikacija za UEFA Ligu Evrope, između beogradskog Čukaričkog i Olimpijakosa iz Atine, u Pres centru stadiona ,,Dubočica“, sa predstavnicima medija iz Srbije i Grčke, najpre su razgovarali trener domaćina Milan Lešnjak i kapiten Marko Docić. Na pitanja novinara, iz tabora grčkog velikana, odgovarali su trener Olimpijakosa Dijego Martinez i pojačanje iz […]